Karta atleta

Export do excelu
  • Gucfová Sofie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Nakládal Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.10 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 08.47 Praha - Děkanka 09.05.2019
60 m 08.47 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 20.76 Praha - Děkanka 21.05.2019
150 m 20.19 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 26.78 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 44.06 Praha - Děkanka 09.05.2019
300 m 44.19 h Praha - Strahov 14.12.2019
600 m 2:01.14 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 2:47.17 Praha - Juliska 11.05.2017
60 m překážek 12.42 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1411 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
hod kriketovým míčkem 17.79 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 3kg 06.55 Praha - Děkanka 19.09.2019
skok daleký 3.95 Praha - Děkanka 18.04.2018
skok vysoký 1.20 Praha - Děkanka 20.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.49 h Praha - Strahov 09.02.2020
150 m 20.19 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 26.78 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B09 1 Praha - Strahov 44.19
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 2 Praha-Stromovka 08.47
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 2 Praha-Stromovka 20.25
19.09.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) dálka/Žky 11 Praha - Děkanka 3.78
19.09.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky 7 Praha - Děkanka 06.55
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Eden 20.77
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 300 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 44.80
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Juliska 08.59
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B01 5 Praha - Děkanka 08.53
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Děkanka 20.76
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B01 5 Praha - Děkanka 44.06
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B02 3 Praha - Děkanka 08.47
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/Ž/B01 Praha - Děkanka DNS
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B02 Praha - Děkanka NM
25.04.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/F 10 Praha - Děkanka 06.21
25.04.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) dálka/Žky/F 13 Praha - Děkanka 3.94
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/B03 2 Praha - Strahov 20.44
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B02 4 Praha - Strahov 44.66
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B4 4 Praha - Stromovka 08.57
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B22 1 Praha - Stromovka 20.57
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B4 2 Praha - Stromovka 45.25