Karta atleta

Export do excelu
  • Melcrová Elen
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér Radek Kopecký
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 Olomouc 04.05.2016
60 m 09.51 h Olomouc 12.02.2016
150 m 21.64 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
300 m 46.91 Olomouc 02.05.2018
400 m 68.46 Olomouc 24.04.2019
600 m 1:46.81 Prostějov 07.09.2017
800 m 2:31.98 Hranice 16.09.2018
800 m 2:29.96 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
1500 m 5:34.64 Olomouc 29.05.2019
60 m překážek 11.03 Prostějov 15.06.2017
60 m překážek 10.95 h Olomouc 02.12.2016
středoškolský pohár 0526 Olomouc 17.09.2019
pětiboj 1991 Šumperk 29.09.2016
hod kriketovým míčkem 26.51 Šumperk 29.09.2016
skok daleký 4.05 Olomouc 07.06.2017
skok daleký 3.71 h Olomouc 12.02.2016
skok vysoký 1.20 Olomouc 15.09.2016
Přespolní běh 0:02:44 Frýdek-Místek 03.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:32.41 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žky Ostrava - Vítkovice 2:29.96
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) 800 m/Dky/B02 3 TJ Lokomotiva Olomouc 2:46.31
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) strPohar/Dky 44 TJ Lokomotiva Olomouc 0503
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Olomouc (AK Olomouc) strPohar/Dky 28 Olomouc 0526
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Olomouc (AK Olomouc) 800 m/Dky/F 4 Olomouc 2:44.13
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žky/F 4 Přerov 2:36.16
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 1500 m/Žky/F Olomouc 5:34.64
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žky/B03 1 Znojmo 2:37.05
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) tyč/Žky/F Šumperk NM
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/F 5 Šumperk 2:37.50
14.05.2019 Ščudlův memoriál - 100 let Gymnázia Šumperk (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž/B 4 Šumperk 2:40.21
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 400 m/Žky Olomouc 68.46
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žky Olomouc 0:03:34
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky Mladá Boleslav DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B02 6 Ostrava - Vítkovice 2:36.49
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B03 8 Ostrava - Vítkovice 2:40.25
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky Ostrava - Vítkovice DNS