Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Pešková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: Říha Jaromír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.04 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
60 m 09.28 Kolín 08.05.2019
60 m 09.25 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
100 m 15.84 Bílina 18.08.2018
150 m 23.44 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
150 m 21.71 Děčín 05.06.2019
200 m 31.55 Děčín 16.06.2018
200 m 30.84 h Praha - Strahov 27.01.2019
300 m 49.23 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
300 m 48.13 Děčín 05.06.2019
600 m 2:16.07 Teplice 17.05.2017
800 m 3:11.63 Bílina 05.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.19 Bílina 11.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 20.58 Bílina 05.05.2018
skok vysoký 1.46 Ústí nad Labem 14.05.2019
skok vysoký 1.51 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 4.12 Bílina 04.05.2019
skok daleký 4.26 h Praha - Strahov 09.02.2020
vrh koulí 2kg 09.03 Bílina 21.04.2018
vrh koulí 3kg 07.36 Bílina 04.05.2019
hod oštěpem 500g 18.30 Bílina 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.30 Bílina 06.05.2017
hod plným míčem 1kg 06.70 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
středoškolský pohár 0441 Městský stadion Krupka 26.09.2019
středoškolský pohár 0610 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj [Zky] 2382 Bílina 04.05.2019
sprintérský trojboj 1122 Bílina 18.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.28 Kolín 08.05.2019
60 m 09.25 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
150 m 21.71 Děčín 05.06.2019
200 m 30.84 h Praha - Strahov 27.01.2019
200 m 30.60 Městský stadion Krupka 26.09.2019
300 m 49.30 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
300 m 48.13 Děčín 05.06.2019
800 m 3:15.60 Bílina 04.05.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 21.00 Bílina 04.05.2019
skok vysoký 1.46 Ústí nad Labem 14.05.2019
skok vysoký 1.50 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
skok daleký 4.12 Bílina 04.05.2019
skok daleký 3.92 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
vrh koulí 3kg 07.36 Bílina 04.05.2019
hod oštěpem 500g 18.30 Bílina 04.05.2019
středoškolský pohár 0441 Městský stadion Krupka 26.09.2019
středoškolský pohár 0610 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj [Zky] 2382 Bílina 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R6 3 Jablonec nad Nisou 09.25
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 17 Jablonec nad Nisou 3.92
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky 2= Jablonec nad Nisou 1.50
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky 11 Ostrava - Vítkovice 1.49
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dky 90= Ostrava - Vítkovice 0610
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dky 61= Ústí nad Labem 0000
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) skok vysoký/Dky/F 11 Ústí nad Labem 1.44
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Teplice (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dky 29 Městský stadion Krupka 0441
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Teplice (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) skok vysoký/Dky 5 Městský stadion Krupka 1.38
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Teplice (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 200 m/Dky/B03 2 Městský stadion Krupka 30.60
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok vysoký/Žky 15 Karlovy Vary 1.35
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/Žky 10 Chomutov 3.83
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Žky/B01 6 Chomutov 48.89
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok vysoký/Žky 5 Chomutov 1.35
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) skok vysoký/Ž 10 Turnov 1.35
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Ž/F 10 Kladno 1.40
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Žky/F 14 Děčín 3.99
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m/Žky/B04 1 Děčín 48.13
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B03 2 Děčín 21.71
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok vysoký/Ž 13 Bílina 1.45
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IV (AK Bílina) pohár rozhlasu/Žky 37 Bílina 0502
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IV (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Žky/F 12 Bílina 07.30
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IV (AK Bílina) skok vysoký/Žky/F Bílina 1.39
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Ústí nad Labem 21.10
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok vysoký/Žky/F Ústí nad Labem 1.46
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 150 m/Žky/B05 1 Ústí nad Labem 22.28
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 23 Kolín 3.96
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 8 Kolín 1.40
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R06 6 Kolín 09.28
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) sedmiboj [Zky]/Žky 8 Bílina 2382
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B01 3 Bílina 22.90
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Žky 8 Bílina 3:15.60
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Bílina 21.00
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky 7 Bílina 18.30
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Žky 8 Bílina 07.36
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky 8 Bílina 4.12
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žky 6 Bílina 1.39
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok vysoký/Žky/F MS Praha - Stromovka 1.44
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok vysoký/Žky 7 Jablonec nad Nisou 1.38
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 300 m/Žky/B02 4 Jablonec nad Nisou 49.30
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok vysoký/Ž/F 10 Praha - Strahov 1.47
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B05 3 Praha - Strahov 30.84