Karta atleta

Export do excelu
  • Jakoubková Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Aritma Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Praha - Juliska 05.06.2017
60 m 08.87 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m 14.33 Praha - Kotlářka 26.04.2018
150 m 21.07 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 21.24 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 30.30 Praha - Kotlářka 26.04.2018
300 m 49.89 Praha - Přátelství 29.05.2018
300 m 50.32 h Praha - Strahov 20.01.2018
800 m 3:00.78 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
800 m 3:02.18 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek 13.59 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 11.82 h Praha-Juliska 18.01.2018
sprintérský trojboj 1640 Praha - Kotlářka 26.04.2018
pohár rozhlasu 1022 Praha - Kotlářka 23.05.2018
pětiboj 1514 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
trojboj 1463 Kladno 16.06.2018
hod kriketovým míčkem 33.05 Praha - Juliska 11.05.2017
vrh koulí 2kg 08.22 Praha - Juliska 18.05.2017
vrh koulí 2kg 09.33 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 08.52 Brno 10.09.2018
vrh koulí 3kg 09.03 h Praha - Stromovka 13.02.2019
skok daleký 3.65 Kladno 17.06.2017
skok daleký 4.02 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.21 Praha - Stromovka 01.06.2017
Přespolní běh 6:47 Praha-Džbán 27.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 Praha - Eden 19.06.2019
60 m 08.89 h Praha - Stromovka 13.02.2019
100 m 14.34 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 21.69 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
150 m 21.24 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 31.22 Praha - Kotlářka 11.09.2019
sprintérský trojboj 1392 Praha - Kotlářka 11.09.2019
vrh koulí 3kg 08.31 Praha - Kotlářka 28.05.2019
vrh koulí 3kg 09.03 h Praha - Stromovka 13.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/Ž 18 Praha - Kotlářka 1392
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž/B02 5 Praha - Kotlářka 09.23
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B03 4 Praha - Kotlářka 14.81
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B03 6 Praha - Kotlářka 31.22
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) koule 3kg/Žky 11 Praha - Mazurská 06.97
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žky/B02 5 Praha - Mazurská 09.25
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žky/B03 Stará Boleslav DNS
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 2 Praha - Eden 08.91
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Praha - Kotlářka 08.31
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žky/B04 Praha - Kotlářka DNS
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B07 3 Praha - Podvinný Mlýn 08.97
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B08 2 Praha - Podvinný Mlýn 21.69
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B08 2 Praha - Kotlářka 14.34
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/F 14 Praha - Děkanka 08.13
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky Kolín DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky/F 13 Praha - Strahov 08.19
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/B06 2= Praha - Strahov 21.29
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B15 1 Praha - Stromovka 08.89
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 8 Praha - Stromovka 09.03
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B26 1 Praha - Stromovka 21.24
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R8 3 Praha-Juliska 08.94
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) koule 3kg/Žky MS Praha - Stromovka 08.06
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B02 MS Praha - Stromovka 08.92
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B04 MS Praha - Strahov 22.19
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B9 Praha - Stromovka NM