Karta atleta

Export do excelu
  • Grégrová Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér Miroslav Sadil
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 Šternberk 04.05.2017
60 m 07.54 Šternberk ZŠ Dr. Hrubého 22.04.2016
60 m 09.0 h Olomouc 10.03.2017
150 m 21.74 Přerov 19.06.2018
150 m 22.31 h Ostrava 13.01.2018
200 m 29.71 Šumperk 13.05.2017
200 m 29.61 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 47.19 Olomouc 21.08.2019
300 m 46.54 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
400 m 67.27 Olomouc 26.04.2017
400 m 67.50 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
600 m 1:47.78 Olomouc 23.08.2017
600 m 1:53.11 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
800 m 2:32.8 Šternberk 21.05.2016
800 m 2:33.95 h Ostrava 20.02.2018
1500 m 5:35.50 Olomouc 08.06.2019
1500 m 5:47.02 h Ostrava 03.02.2017
3000 m 12:58.63 Hranice 18.05.2019
skok daleký 4.27 Olomouc 01.06.2016
pětiboj 1922 Olomouc 25.05.2016
60 m překážek 11.39 Olomouc 25.05.2016
hod kriketovým míčkem 29.02 Olomouc 08.06.2016
Přespolní běh 0:02:58 Vyškov 26.11.2016
skok vysoký 1.05 h Šternberk 11.01.2017
pohár rozhlasu 1568 Olomouc 09.05.2017
sprintérský trojboj 1493 Přerov 01.05.2017
čtyřboj 2086 Šternberk 04.05.2017
Beh do vrchu 0:57.3 Moravský Beroun 06.05.2017
skok daleký 4.30 h Šternberk 08.03.2019
200 m překážek 35.36 Přerov 19.06.2019
1500 m překážek 6:09.46 Uherské Hradiště 15.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.61 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 48.47 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m 67.50 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
600 m 1:53.11 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m př./Žky MS Uherské Hradiště 6:09.46
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 200 m př./Žky 4 Olomouc 38.02
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žky 7 Olomouc 48.92
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž Břeclav DNF
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 1500 m př./Ž 6 Brno 6:17.09
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž 6 Ostrava 5:43.33
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 600 m/Ž/F 6 Olomouc 1:50.24
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 300 m/Ž/B02 1 Olomouc 47.19
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Ž Šumperk DNS
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Přerov 47.65
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m př./Žky/B01 4 Přerov 35.36
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Ž 7 Olomouc 5:35.50
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 200 m př./Žky/B01 7 Olomouc 34.23
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žky/B01 4 Olomouc 60.78
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m př./Žky 7 Znojmo 6:10.86
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 3000 m/Ž 10 Hranice 12:58.63
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žky/F 16 Šumperk 4.12
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B02 Šumperk DNF
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) dálka/Žky 12 Olomouc 4.04
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 60 m/Žky/B03 5 Olomouc 09.15
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) poharR/Žky 6 Olomouc 1317
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/F 9 Olomouc 2:44.48
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B02 3 Olomouc 48.71
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Ž/F 5 Šternberk 0:08:36
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žky 6 Olomouc 0:03:48
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) dálka/Žky Šternberk 4.30
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 60 m/Žky/R02 2 Šternberk 09.17
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 60 m/Žky/FB Šternberk 09.17
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B03 Ostrava - Vítkovice DNS
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B04 6 Ostrava - Vítkovice 70.07
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 48.16
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B03 Ostrava - Vítkovice DNS
30.01.2019 Nejvýš, Nejrychleji (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R1 1 Olomouc 09.13
30.01.2019 Nejvýš, Nejrychleji (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/S2 3 Olomouc 09.25
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky 8 Olomouc 4.29
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R09 2 Olomouc 09.15
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/B02 9 Ostrava - Vítkovice 2:59.48
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 12 Ostrava - Vítkovice 2:46.51
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B02 5 Ostrava - Vítkovice 49.51