Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Fialová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Šroubek Vlastimil
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 Domažlice 18.08.2018
60 m 08.56 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 22.29 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 20.96 Stříbro 01.06.2019
300 m 50.65 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 44.63 Stříbro 07.09.2019
600 m 1:55.19 Klatovy 21.06.2017
800 m 2:20.01 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 2:19.07 České Budějovice 04.07.2020
1000 m 3:10.71 Rokycany 15.05.2020
1500 m 5:32.42 h Praha - Stromovka 20.01.2019
1500 m 5:14.01 Beroun 24.08.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.72 Plzeň 24.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.06 h Plzeň 11.02.2018
skok vysoký 1.21 Klatovy 23.06.2016
skok daleký 3.45 Plzeň 02.07.2016
skok daleký 4.22 h Plzeň 21.01.2018
vrh koulí 2kg 07.33 Klatovy 21.06.2017
hod kriketovým míčkem 24.89 Plzeň 16.05.2017
pohár rozhlasu 1019 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019
pětiboj 1748 Plzeň 16.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 20.96 Stříbro 01.06.2019
300 m 44.63 Stříbro 07.09.2019
800 m 2:23.73 Sušice 19.05.2019
800 m 2:23.87 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 5:32.42 h Praha - Stromovka 20.01.2019
1500 m 5:14.01 Beroun 24.08.2019
skok daleký 4.27 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019
pohár rozhlasu 1019 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B03 1 Praha - Stromovka 2:23.87
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Eden 2:29.37
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/R1 5 Kolín 2:26.98
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 800 m/Žky/B01 1 Karlovy Vary 2:24.13
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 800 m/Žky/F Bělá nad Radbuzou 2:29.53
08.09.2019 Plzeňský kardioběh (Pro Sport Activities ) Přespolní běh/Žky 4 Plzeň 06:41
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B02 1 Stříbro 44.63
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B02 1 Stříbro 21.38
31.08.2019 Běh PT kolem Boleveckých rybníků (Pro Sport Activities ) Přespolní běh/Žky Plzeň 08:20
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Ž Beroun 5:14.01
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Ž Vlašim 2:25.16
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/Žky Domažlice 5:19.51
09.06.2019 Běh historickým Stříbrem, Memoriál Petra Bursíka (TJ Baník Stříbro, Město Stříbr) Přespolní běh/Žky Stříbro 05:43
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žky/F Stříbro 2:25.60
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B02 4 Stříbro 20.96
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dky/F 5 Písek 2:28.83
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 800 m/Ž/B01 2 Sušice 2:23.73
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B01 2 Klatovy 2:26.2
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žky 19 Plzeň - Skvrňany 1019
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) skok daleký/Žky 6 Plzeň - Skvrňany 4.27
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žky/B05 1 Plzeň - Skvrňany 08.69
11.05.2019 Běh Zelenovským údolím (MÍLAŘI Domažlice) Přespolní běh/Žky Zelenov 07:07.2
08.05.2019 Mochtínský přespolní běh (Tělovýchovná jednota Sokol Moc) Přespolní běh/Žky/B 2 Mochtín 02:55
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky Bělá nad Radbuzou NM
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 58 Mladá Boleslav 13:25
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/F 5 Praha - Stromovka 08.56
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žky/B01 1 Praha - Stromovka 2:32.24
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R04 1 Praha - Stromovka 08.62
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 1500 m/Dky/F 4 Praha - Stromovka 5:32.42