Karta atleta

Export do excelu
  • Jusková Petra
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér Václav Klvaňa
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.21 Třinec 7.5.2017
60 m 09.12 h Olomouc 26.1.2018
100 m 14.70 Přerov 1.5.2019
150 m 23.02 Přerov 16.5.2017
200 m 30.56 Přerov 1.5.2019
300 m 47.52 Šumperk 12.9.2018
800 m 2:49.16 Hranice 25.4.2019
800 m 2:51.46 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:08.24 Hranice 18.5.2019
60 m překážek 12.0 Přerov 12.10.2017
60 m překážek 11.08 h Olomouc 9.3.2019
sprintérský trojboj 1425 Přerov 1.5.2019
pětiboj 1592 Přerov 12.10.2017
pětiboj hala 1908 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
hod oštěpem 400g 12.40 Přerov 30.8.2017
hod oštěpem 500g 18.50 Přerov 19.6.2019
hod kriketovým míčkem 28.08 Přerov 12.10.2017
vrh koulí 2kg 08.33 Přerov 30.8.2017
vrh koulí 2kg 07.40 h Olomouc 15.12.2017
vrh koulí 3kg 07.98 Hranice 25.4.2019
vrh koulí 3kg 07.86 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.19 Šumperk 12.9.2018
skok daleký 4.22 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok vysoký 1.07 Přerov 22.6.2017
skok vysoký 1.24 h Olomouc 9.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.34 Přerov 1.5.2019
100 m 14.70 Přerov 1.5.2019
200 m 30.56 Přerov 1.5.2019
800 m 2:49.16 Hranice 25.4.2019
800 m 2:51.46 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:08.24 Hranice 18.5.2019
60 m překážek 11.08 h Olomouc 9.3.2019
sprintérský trojboj 1425 Přerov 1.5.2019
pětiboj hala 1908 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
hod oštěpem 500g 18.50 Přerov 19.6.2019
vrh koulí 3kg 07.98 Hranice 25.4.2019
vrh koulí 3kg 07.86 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.22 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok vysoký 1.24 h Olomouc 9.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žky/F 7 Přerov 2:51.23
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 500g/Žky 7 Přerov 18.50
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 1500 m/Žky/F Olomouc 6:11.23
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Žky Přerov 07.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž 11 Hranice 6:08.24
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/F 8 Šumperk 2:52.88
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žky/F 7 Šumperk 07.84
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 10 Šumperk 16.59
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žky 15 Přerov 1425
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B03 2 Přerov 09.34
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B03 2 Přerov 14.70
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B03 3 Přerov 30.56
01.05.2019 Vložené závody Přerovského pětiboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Žky 5 Přerov 07.32
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 800 m/Ž 5 Hranice 2:49.16
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) koule 3kg/Žky/F Hranice 07.98
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/Ž Přerov 6:08.7
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Žky Přerov 07.22
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) pětiboj h/Žky 5 Olomouc 1896
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) koule 3kg/Žky Olomouc 07.58
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) dálka/Žky 8 Olomouc 4.07
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) výška/Žky 7 Olomouc 1.24
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 800 m/Žky/F 4 Olomouc 3:04.25
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m př./Žky/B1 2 Olomouc 11.08
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 800 m/Žky 4 Olomouc 3:04.25
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m př./Žky Olomouc 11.08
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B03 6 Ostrava - Vítkovice 2:51.46
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) koule 3kg/Žky 15 Olomouc 07.19
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žky/B01 4 Olomouc 2:58.63
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B7 6 Ostrava - Vítkovice 11.54
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 7 Ostrava - Vítkovice 2:56.74
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 13= Ostrava - Vítkovice 4.22
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 20 Ostrava - Vítkovice 07.86
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 44 Ostrava - Vítkovice 1908
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 31= Ostrava - Vítkovice 1.20