Karta atleta

Export do excelu
  • Stoklasová Amálie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.35 Zlín 13.9.2017
100 m 14.88 Přerov 1.5.2019
150 m 23.40 Vyškov 8.9.2018
200 m 30.53 Přerov 1.5.2019
300 m 48.28 Uherské Hradiště 18.6.2019
800 m 3:11.71 Zlín 13.9.2017
1500 m 6:07.96 Uherské Hradiště 15.5.2018
60 m překážek 11.06 Prostějov 24.9.2017
100 m překážek 17.56 Uherské Hradiště 18.6.2019
200 m překážek 33.75 Znojmo 26.5.2019
sprintérský trojboj 1337 Přerov 1.5.2019
pětiboj 1513 Zlín 13.9.2017
hod kriketovým míčkem 21.60 Zlín 13.9.2017
skok daleký 3.30 Zlín 13.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.62 Přerov 1.5.2019
100 m 14.88 Přerov 1.5.2019
200 m 30.53 Přerov 1.5.2019
300 m 48.28 Uherské Hradiště 18.6.2019
100 m překážek 17.56 Uherské Hradiště 18.6.2019
200 m překážek 33.75 Znojmo 26.5.2019
sprintérský trojboj 1337 Přerov 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B01 4 Uherské Hradiště 17.56
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky 4 Uherské Hradiště 48.28
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 4 Uherské Hradiště 34.61
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žky/B04 3 Znojmo 33.75
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 4 Uherské Hradiště 35.03
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B02 1 Uherské Hradiště 17.92
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B02 3 Uherské Hradiště 50.10
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/F 7 Olomouc 18.41
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B02 4 Olomouc 48.90
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žky 19 Přerov 1337
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B03 4 Přerov 09.62
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B03 3 Přerov 14.88
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B04 1 Přerov 30.53
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B01 3 Uherské Hradiště 50.60
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 5 Uherské Hradiště 35.43
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B03 3 Uherské Hradiště 18.55
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žky/R02 Ostrava DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žky/R05 Ostrava DNS