Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Novotná
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Novotný Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 Praha - Eden 19.06.2019
60 m 08.48 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 13.93 Praha - Přátelství 27.08.2020
150 m 20.30 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 19.83 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 27.57 Praha - Eden 10.06.2020
300 m 51.52 h Praha-Strahov 29.01.2016
300 m 45.17 Praha - Eden 23.05.2019
600 m 1:59.25 Praha-Strahov 09.06.2016
800 m 3:03.13 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
800 m 2:52.77 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.68 Brno 26.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 09.75 h Praha - Stromovka 02.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.09 h Praha - Stromovka 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.17 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.76 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.02 Praha - Děkanka 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.57 Praha - Kotlářka 28.05.2019
skok vysoký 1.30 Praha - Stromovka 01.06.2017
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok daleký 5.58 Praha - Eden 26.06.2020
skok daleký 5.42 h Ostrava 06.03.2021
trojskok 11.44 h Ostrava 06.03.2021
trojskok 11.94 Kladno 19.06.2021
vrh koulí 2kg 08.12 Praha - Juliska 18.05.2017
vrh koulí 3kg 07.40 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
hod kriketovým míčkem 29.60 Praha - Eden 26.04.2016
pětiboj 2082 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj hala [Zky] 2554 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 08.32 Praha - Eden 19.06.2019
150 m 20.17 Praha - Eden 23.05.2019
300 m 45.17 Praha - Eden 23.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.09 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 14.76 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
200 m překážek (0.76) 30.57 Praha - Kotlářka 28.05.2019
skok daleký 5.37 h Ostrava 03.03.2019
skok daleký 5.54 Jablonec nad Nisou 24.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 11 Praha - Stromovka 5.09
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Praha - Stromovka 09.09
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Eden 15.16
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 8 Praha - Eden 33.14
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky Praha - Eden 5.40
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/KA 9 Kolín 5.00
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 6 Karlovy Vary 33.46
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Karlovy Vary 15.43
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok daleký/Žky Karlovy Vary 5.40
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky Praha - Eden 5.18
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 6 Praha - Eden 33.05
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Eden 15.31
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž 12 Praha - Děkanka 4.90
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žky/K1 1 Jablonec nad Nisou 5.54
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 3 Jablonec nad Nisou 14.76
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 5.41
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 15.12
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 3 Praha - Eden 08.32
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 2 Praha - Eden 30.85
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Praha - Děkanka 14.97
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 1 Praha - Děkanka 5.33
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/F Praha - Děkanka 5.21
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 1 Praha - Děkanka 15.20
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha - Kotlářka 5.18
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B05 1 Praha - Kotlářka 30.57
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 45.17
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 20.17
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky/F Praha - Podvinný Mlýn 5.31
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 14.96
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Děkanka 15.44
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K01 1 Praha - Děkanka 5.30
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 08.49
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B09 2 Praha - Eden 08.56
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 2 Ostrava 09.20
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 4 Ostrava 5.37
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 8 Ostrava 09.25
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 4 Praha - Strahov 09.30
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok daleký/Žky/F Praha - Strahov 5.21
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 1 Praha - Strahov 09.32
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 4 Praha - Stromovka 08.55
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha - Stromovka 5.14
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B8 1 Praha-Juliska 09.38
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha-Juliska 5.25
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 09.40
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B6 1 Praha - Stromovka 09.49