Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Vltavská
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: Fiedler Karel
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.5 h Chrudim 22.01.2018
60 m 09.07 Pardubice - Městský atletický stadion 21.05.2018
150 m 22.51 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
800 m 2:52.43 Ústí nad Orlicí 12.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.65 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.57 Vysoké Mýto 14.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.30 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.37 Svitavy 01.06.2019
200 m překážek (0.76) 32.56 Litomyšl 26.05.2019
skok vysoký 1.35 Chrudim 10.05.2017
skok vysoký 1.35 h Chrudim 11.02.2019
skok o tyči 2.00 h Chrudim 05.03.2018
skok o tyči 2.50 Chrudim 05.05.2019
skok daleký 4.16 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
skok daleký 4.49 Ústí nad Orlicí 12.05.2019
vrh koulí 2kg 09.94 Chrudim 18.10.2017
vrh koulí 3kg 08.49 h Praha - Stromovka 27.01.2019
vrh koulí 3kg 10.21 Litomyšl 26.05.2019
hod diskem 0,75kg 25.98 Chrudim 10.10.2018
hod oštěpem 400g 17.35 Chrudim 18.10.2017
hod oštěpem 500g 24.04 Ústí nad Orlicí 12.05.2019
hod oštěpem 600g 20.68 Chrudim 16.05.2018
hod kriketovým míčkem 37.87 Chrudim 10.05.2017
pohár rozhlasu 0548 Pardubice - Městský atletický stadion 21.05.2018
středoškolský pohár 0832 Chrudim 18.09.2019
pětiboj 1977 Chrudim 16.06.2017
sedmiboj [Zky] 3284 Ústí nad Orlicí 12.05.2019
vrhačský trojboj 1076 Chrudim 18.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.5 h Chrudim 28.01.2019
60 m 08.8 Chrudim 19.06.2019
150 m 22.51 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
800 m 2:52.43 Ústí nad Orlicí 12.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.30 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.37 Svitavy 01.06.2019
200 m překážek (0.76) 32.56 Litomyšl 26.05.2019
skok vysoký 1.35 h Chrudim 11.02.2019
skok vysoký 1.35 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok o tyči 2.50 Chrudim 05.05.2019
skok daleký 4.49 Ústí nad Orlicí 12.05.2019
vrh koulí 3kg 08.49 h Praha - Stromovka 27.01.2019
vrh koulí 3kg 10.21 Litomyšl 26.05.2019
hod diskem 0,75kg 25.21 Chrudim 19.06.2019
hod oštěpem 500g 24.04 Ústí nad Orlicí 12.05.2019
středoškolský pohár 0832 Chrudim 18.09.2019
sedmiboj [Zky] 3284 Ústí nad Orlicí 12.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) středoškolský pohár/Dky 30 Svitavy 0729
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) skok daleký/Dky 16 Svitavy 3.92
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) skok vysoký/Dky 16= Svitavy 1.33
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) středoškolský pohár/Dky 16 Chrudim 0832
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) vrh koulí 3kg/Dky 6 Chrudim 08.45
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) 60 m/Dky/B02 4 Chrudim 09.68
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 16 Pardubice 08.85
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 8 Pardubice 18.59
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/Žky/F 12 Ústí nad Orlicí 1.80
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Ústí nad Orlicí 08.49
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Ústí nad Orlicí 36.75
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B03 1 Chrudim 08.8
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Chrudim 25.21
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) skok o tyči/Žky/F Svitavy 2.45
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Svitavy 16.61
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Svitavy 08.84
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) skok o tyči/Žky 4 Svitavy 2.40
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Svitavy 16.37
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žky Svitavy 09.59
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok o tyči/Žky 4 Litomyšl 2.30
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Žky 4 Litomyšl 10.21
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Litomyšl 32.56
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/Ž 9 Ústí nad Orlicí 2.10
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Ž 18 Ústí nad Orlicí 4.34
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj [Zky]/Žky 4 Ústí nad Orlicí 3284
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B01 2 Ústí nad Orlicí 22.51
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žky 8 Ústí nad Orlicí 2:52.43
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Ústí nad Orlicí 16.89
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 500g/Žky 5 Ústí nad Orlicí 24.04
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Žky Ústí nad Orlicí 09.21
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žky Ústí nad Orlicí 4.49
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Žky 9 Ústí nad Orlicí 1.35
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žky Chrudim 2.50
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) hod diskem 0,75kg/Žky 7 Chrudim 24.58
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Chrudim 17.09
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Chrudim 09.23
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) skok daleký/Žky Chrudim 4.27
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) skok vysoký/Žky Chrudim 1.34
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žky/B04 1 Chrudim 07.5
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Chrudim 10.0
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky Chrudim 1.35
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žky/B04 1 Chrudim 07.5
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Chrudim 09.9
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) vrh koulí 3kg/Žky 9 Praha - Stromovka 08.49
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 2 Praha - Stromovka 10.30
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky 8 Chrudim 1.27
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žky/B04 1 Chrudim 07.7
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 1 Chrudim 10.2