Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Rašková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér: Pivoňka Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
60 m 08.47 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 13.67 Domažlice 06.06.2020
150 m 24.47 h Praha - Strahov 11.02.2017
150 m 21.98 Stříbro 07.09.2019
200 m 28.67 Sušice 30.05.2020
300 m 48.62 Stříbro 01.06.2019
600 m 2:28.29 h Praha-Strahov 16.02.2014
800 m 2:47.64 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.69 Plzeň (Skvrňany) 17.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.57 h Praha - Stromovka 02.12.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 18.45 Plzeň 20.06.2020
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok vysoký 1.51 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 4.57 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok daleký 4.44 Domažlice 17.06.2020
vrh koulí 2kg 09.04 Domažlice 06.09.2017
vrh koulí 3kg 07.33 h Praha - Strahov 20.01.2018
vrh koulí 3kg 07.75 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 17.58 Plzeň 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 24.50 Domažlice 26.09.2017
pohár rozhlasu 1425 Domažlice 09.05.2019
středoškolský pohár 1094 Domažlice 06.09.2019
pětiboj 0927 Domažlice 26.09.2017
sedmiboj [Dky] 3170 Plzeň 20.06.2020
Přespolní běh 08:19.3 Zelenov 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.90 h Praha - Stromovka 17.02.2019
60 m 08.74 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
150 m 21.98 Stříbro 07.09.2019
300 m 48.62 Stříbro 01.06.2019
800 m 2:56.4 Domažlice 09.05.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok vysoký 1.47 Domažlice 12.06.2019
skok daleký 3.82 Klatovy 16.05.2019
vrh koulí 3kg 07.73 Domažlice 09.05.2019
pohár rozhlasu 1425 Domažlice 09.05.2019
středoškolský pohár 1094 Domažlice 06.09.2019
Přespolní běh 08:19.3 Zelenov 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Běh babylonskými lesy (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/Žky 5 Babylon 08:27
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 60 m/Žky/FA Bělá nad Radbuzou 08.74
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 60 m/Žky/R08 2 Bělá nad Radbuzou 08.81
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žky 1= Stříbro 1.41
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B05 4 Stříbro 21.98
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) středoškolský pohár/Dky 8 Domažlice 1094
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) 60 m/Dky 4 Domažlice 08.7
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) skok vysoký/Dky 2= Domažlice 1.40
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) skok daleký/Žky 15 Domažlice 4.07
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) skok vysoký/Žky 5 Domažlice 1.47
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žky/F Stříbro 1.41
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B04 4 Stříbro 48.62
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žky/F 5 Klatovy 1.36
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) skok daleký/Žky/F 19 Klatovy 3.82
11.05.2019 Běh Zelenovským údolím (MÍLAŘI Domažlice) Přespolní běh/Žky 9 Zelenov 08:19.3
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) pohár rozhlasu/Žky MS Domažlice 1425
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) vrh koulí 3kg/Žky MS Domažlice 07.73
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) skok daleký/Žky MS Domažlice 4.37
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) skok vysoký/Žky Domažlice 1.42
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Žky MS Domažlice 08.6
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 800 m/Žky Domažlice 2:56.4
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky 16 Bělá nad Radbuzou NM
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 83 Mladá Boleslav 14:56
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok vysoký/Žky/F 5 Praha - Stromovka 1.50
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R05 2 Praha - Stromovka 08.90
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/Žky/F MS Praha - Strahov 1.44
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R07 MS Praha - Strahov 09.10
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žky/F MS Praha - Strahov 1.44
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R05 MS Praha - Strahov 09.03