Karta atleta

Export do excelu
  • Novotná Aneta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Radek Bechyně
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Kolín 03.06.2019
60 m 08.64 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m 13.80 Kolín 01.05.2019
150 m 20.33 Kolín 14.06.2019
150 m 21.03 h Praha - Stromovka 17.02.2019
200 m 28.38 Kolín 21.08.2019
200 m 29.15 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 44.09 Kolín 14.06.2019
300 m 46.70 h Praha - Stromovka 17.02.2019
400 m 63.09 Kolín 22.06.2019
600 m 2:00.65 Kolín 03.05.2017
800 m 2:54.26 Kolín 14.05.2017
800 m 2:57.33 h Veletov 29.11.2015
60 m překážek 12.78 Kolín 14.05.2017
sprintérský trojboj 1928 Kolín 21.08.2019
pohár rozhlasu 1040 Kolín 03.05.2017
pětiboj 1747 Kolín 14.05.2017
čtyřboj 1073 Kolín 01.06.2015
hod kriketovým míčkem 27.55 Kolín 14.05.2017
skok daleký 4.12 Kolín 18.04.2018
skok daleký 3.78 h Veletov 29.11.2015
skok vysoký 1.25 Kolín 03.06.2019
skok vysoký 1.25 h Kolín 07.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 29.15 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R07 3 Praha - Strahov 08.72
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B03 4 Praha - Strahov 47.88
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B2 7 Praha - Eden 46.10
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B3 5 Praha - Eden 21.01
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 300 m/Žky/B02 2 Pardubice 44.38
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Pardubice 20.72
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B03 6 Praha - Eden 65.67
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B01 3 Beroun 46.02
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Beroun 20.83
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Ž/B02 5 Mladá Boleslav 66.86
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 12 Kolín 1928
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 5 Kolín 08.52
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B02 7 Kolín 13.82
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 2 Kolín 28.38
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B04 MS Kolín 63.09
18.06.2019 Oddílové závody II (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B02 3 Kolín 33.58
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 2 Kolín 44.09
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B02 1 Kolín 20.33
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 3 Kolín 08.49
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F Kolín 08.49
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 14= Kolín 1.25
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 300 m/Žky/B01 Čáslav NM
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R07 2 Čáslav 08.56
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B01 4 Kladno 44.89
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R03 2 Kladno 08.54
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 7 Kolín 13.80
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B04 3 Kolín 45.46
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B01 1 Vlašim 45.22
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B02 3 Vlašim 20.99
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B04 MS Praha - Stromovka 46.70
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B08 MS Praha - Stromovka 21.03
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R07 2 Praha - Strahov 08.82
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B03 2 Praha - Strahov 47.59