Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Lukavská
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Šátek Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 Slaný 24.05.2019
60 m 08.84 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
150 m 22.94 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 22.32 Slaný 24.05.2019
200 m 30.65 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
skok daleký 4.32 Kolín 31.08.2018
skok daleký 4.25 h Praha - Strahov 13.01.2019
pohár rozhlasu 0925 Kladno 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.21 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.97 Slaný 24.05.2019
150 m 22.94 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 22.32 Slaný 24.05.2019
skok daleký 4.25 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.26 Kladno 14.05.2019
pohár rozhlasu 0925 Kladno 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R05 3 Kladno 09.12
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B04 4 Kladno 22.71
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/R01 4 Slaný 08.97
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žky/B02 5 Slaný 22.32
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV pohár rozhlasu/Žky 14 Kladno 0925
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV skok daleký/Žky 6 Kladno 4.26
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 60 m/Žky/B06 1 Kladno 09.04
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R05 5 Kladno 09.01
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B08 4 Kladno 22.64
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 24 Kladno 3.82
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R06 4 Kladno 09.28
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky/F 25 Praha - Strahov 4.25
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R07 4 Praha - Strahov 09.21
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B18 4 Praha - Strahov 22.94