Karta atleta

Export do excelu
  • Dang Thao Linh
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér Jaromír Říha
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.60 Bílina 09.05.2018
60 m 08.58 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m 14.05 Zittau 28.04.2018
150 m 20.51 Děčín 05.06.2019
150 m 20.85 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 45.02 Děčín 05.06.2018
400 m 61.97 Rumburk 22.06.2019
400 m 64.46 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
600 m 1:44.39 Bílina 17.05.2018
800 m 2:19.68 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:23.28 h Ostrava 02.03.2019
1500 m 5:20.11 Děčín 05.06.2019
2000 m 7:55.92 Zittau 31.08.2019
60 m překážek 13.15 Bílina 06.05.2017
pohár rozhlasu 1007 Bílina 17.05.2018
pětiboj 1933 Bílina 06.05.2017
hod kriketovým míčkem 39.89 Slaný 14.05.2017
vrh koulí 2kg 07.30 Bílina 21.04.2017
skok daleký 4.71 Ústí nad Labem 14.05.2019
skok daleký 4.11 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
Přespolní běh 13:47 Dolní Dobrouč 24.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 64.46 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
800 m 2:24.12 h Praha - Strahov 09.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B01 6 Praha - Stromovka 2:26.00
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R5 3 Jablonec nad Nisou 08.76
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky Jablonec nad Nisou 2:28.63
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/R3 5 Kolín 2:24.96
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 800 m/Žky/B01 2 Karlovy Vary 2:25.02
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) dálka/Žky 6 Chomutov 4.46
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 800 m/Žky/B01 1 Chomutov 2:27.42
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Chomutov 21.83
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 800 m/Žky Zittau 2:25.02
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 2000 m/Žky 6 Zittau 7:55.92
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 800 m/Ž Turnov 2:25.50
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/Žky Bílina 2:26.69
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žky/R1 6 Jablonec nad Nisou 2:19.68
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 400 m/Ž/B02 3 Rumburk 61.97
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 800 m/Žky/F Bílina 2:27.50
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/B01 7 Kladno 2:24.54
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 1500 m/Žky/F Děčín 5:20.11
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) dálka/Žky/F 5 Děčín 4.69
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B02 1 Děčín 20.51
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 800 m/Ž/F Děčín 2:23.06
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/Ž/B01 6 Bílina 2:24.29
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 800 m/Žky/B01 1 Ústí nad Labem 2:30.70
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Žky/F 4 Ústí nad Labem 4.71
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/B02 2 Ústí nad Labem 08.66
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/R2 4 Ústí nad Labem 08.57
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 800 m/Žky/F Ústí nad Labem 2:24.17
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B02 5 Bílina 08.77
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B03 4 Bílina 45.10
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R3 3 Ostrava 2:23.28
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/F 8 Ostrava 2:27.03
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žky/B02 MS Praha - Stromovka 2:27.10
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B09 MS Praha - Stromovka 20.94
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B13 4 Praha - Stromovka 20.85
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 08.66
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 800 m/Žky Jablonec nad Nisou 2:29.29
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R02 2 Jablonec nad Nisou 08.66
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/Ž/B01 4 Praha - Strahov 2:26.50
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R03 3 Praha - Strahov 08.58