Karta atleta

Export do excelu
  • Fuchsová Barbora
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Eva Kozmíková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Uherské Hradiště 23.5.2019
60 m 09.26 h Olomouc 12.1.2018
500 m 1:47.5 Zlín 12.4.2017
800 m 3:16.46 Zlín 13.9.2017
60 m překážek 13.28 Zlín 13.9.2017
100 m překážek 20.50 Zlín 17.4.2019
pohár rozhlasu 0999 Otrokovice 7.5.2019
pětiboj 1532 Zlín 13.9.2017
hod diskem 0,75kg 26.53 Zlín 2.5.2019
hod oštěpem 400g 26.40 Hranice 1.10.2017
hod oštěpem 500g 31.26 Zlín 10.4.2019
hod kriketovým míčkem 46.85 Hranice 1.10.2017
vrh koulí 2kg 08.80 Hranice 1.10.2017
vrh koulí 3kg 09.14 Otrokovice 7.5.2019
vrh koulí 3kg 07.25 h Olomouc 12.1.2018
skok daleký 3.37 Zlín 13.9.2017
skok daleký 3.45 h Olomouc 12.1.2018
skok vysoký 1.28 h Zlín 6.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.23 Uherské Hradiště 23.5.2019
100 m překážek 20.50 Zlín 17.4.2019
pohár rozhlasu 0999 Otrokovice 7.5.2019
hod diskem 0,75kg 26.53 Zlín 2.5.2019
hod oštěpem 500g 31.26 Zlín 10.4.2019
vrh koulí 3kg 09.14 Otrokovice 7.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) koule 3kg/Žky 14 Znojmo 08.58
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) disk 0,75kg/Žky 10 Znojmo 21.72
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 500g/Žky 16 Znojmo 26.81
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žky 46 Uherské Hradiště 0409
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) koule 3kg/Žky/F 11 Uherské Hradiště 08.15
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žky/B02 6 Uherské Hradiště 09.23
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 0,75kg/Žky/F Uherské Hradiště 25.38
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 3kg/Žky/F 6 Uherské Hradiště 08.56
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F 5 Uherské Hradiště 29.80
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) poharR/Žky 11 Otrokovice 0999
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) koule 3kg/Žky Otrokovice 09.14
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 60 m/Žky/B03 3 Otrokovice 09.16
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky Zlín 09.45
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky/F Zlín 30.96
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 0,75kg/Žky Zlín 26.53
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky/F Zlín 08.57
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky Zlín 08.35
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 0,75kg/Žky/F Zlín 22.26
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky 4 Zlín 20.50
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky Zlín 31.26
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/B02 3 Zlín 09.34