Karta atleta

Export do excelu
  • Menčlová Eliška
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér Alexej Lesnik
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 Ústí nad Labem 10.05.2018
150 m 25.38 h Praha - Strahov 14.01.2017
800 m 2:58.25 Bílina 06.05.2017
60 m překážek 11.87 Bílina 06.05.2017
60 m překážek 11.79 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
100 m překážek 19.23 Bílina 09.05.2018
pohár rozhlasu 1003 Ústí nad Labem 10.05.2018
středoškolský pohár 0449 Lovosice 19.09.2019
pětiboj 1812 Bílina 06.05.2017
hod diskem 0,75kg 17.32 Chomutov 06.09.2018
hod diskem 1kg 15.14 Chomutov 08.09.2019
hod oštěpem 400g 20.31 Bílina 17.06.2017
hod oštěpem 500g 36.01 Zittau 31.08.2019
hod oštěpem 600g 29.08 Chomutov 08.09.2019
hod kriketovým míčkem 46.00 Bílina 12.09.2017
skok daleký 3.61 Bílina 17.06.2017
skok vysoký 1.40 Bílina 26.05.2018
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 14.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky/KA 9 Kolín 32.45
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Litoměřice (Miroslav Pavlík, mirus.pavlik@seznam.cz, 602 118 327) strPohar/Dky 15= Lovosice 0449
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Litoměřice (Miroslav Pavlík, mirus.pavlik@seznam.cz, 602 118 327) výška/Dky Lovosice 1.34
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) oštěp 600g/Ž 4 Chomutov 29.08
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) disk 1kg/Ž 8 Chomutov 15.14
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) výška/Žky 8 Zittau 1.35
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) oštěp 500g/Žky 4 Zittau 36.01
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) disk 0,75kg/Žky/F 8 Bílina 17.13
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) oštěp 500g/Žky/F Bílina 33.23
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) oštěp 500g/Žky/F Děčín 35.54
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) disk 0,75kg/Žky/F 8 Děčín 15.02
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) výška/Žky/F 2= Ústí nad Labem 1.40
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) 60 m/Žky/B02 3 Ústí nad Labem 09.38
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) poharR/Žky 5 Ústí nad Labem 0984
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Žky/F Ústí nad Labem 31.09
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) výška/Žky/F 12 Ústí nad Labem 1.26
11.05.2019 Mai-Athletik 2019 mit Kreismeisterschft Sächs. Schweiz/Osterzgebirge (SG Weißig 1861) oštěp 500g/Žky Freital-Weißig 34.72
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) oštěp 600g/Ž Lovosice 28.26
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Žky Ústí nad Labem 35.65
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) oštěp 500g/Žky/FA Zittau 32.70