Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Dubová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Radikovský Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.28 h Praha-Strahov 14.01.2018
60 m 08.88 Kolín 08.05.2019
150 m 22.57 Kolín 18.04.2018
300 m 57.65 Nymburk 29.05.2016
800 m 3:08.92 Kolín 14.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.53 Kolín 14.05.2017
skok daleký 4.35 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.22 Vlašim 26.04.2019
vrh koulí 2kg 10.04 Čáslav 06.09.2017
vrh koulí 3kg 09.12 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 3kg 09.47 Kolín 14.06.2019
hod diskem 0,75kg 26.01 Beroun 01.09.2019
hod kladivem 3kg 26.84 Kolín 14.06.2019
hod kriketovým míčkem 20.79 Kolín 30.04.2016
pohár rozhlasu 1406 Kolín 14.05.2019
pětiboj 1301 Kolín 14.05.2017
čtyřboj 1430 Kolín 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.88 Kolín 08.05.2019
skok daleký 4.35 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.22 Vlašim 26.04.2019
vrh koulí 3kg 09.12 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 3kg 09.47 Kolín 14.06.2019
hod diskem 0,75kg 26.01 Beroun 01.09.2019
hod kladivem 3kg 26.84 Kolín 14.06.2019
pohár rozhlasu 1406 Kolín 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 20 Praha - Eden 07.42
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 19 Praha - Eden 18.86
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Žky 16 Praha - Eden 20.76
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F 14 Pardubice 22.81
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 19 Pardubice 08.14
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F 18 Pardubice 20.75
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 12 Beroun 08.32
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kladivem 3kg/Žky 7 Beroun 22.77
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Beroun 26.01
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Žky Kolín 26.84
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 6 Kolín 09.47
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky 5 Kolín 22.42
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 2 Kolín 08.98
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 4 Kolín 08.90
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) hod kladivem 3kg/Žky 5 Čáslav 22.36
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Čáslav 21.83
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) vrh koulí 3kg/Žky 12 Čáslav 08.10
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žky 5 Kolín 1406
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) vrh koulí 3kg/Žky Kolín 08.64
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žky 7 Kolín 4.31
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky 7 Kladno 22.24
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky 11 Kladno 08.70
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Žky 5 Kladno 24.75
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 7 Kolín 08.55
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R05 3 Kolín 08.88
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Dky 4 Kolín 26.81
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 11 Kolín 09.03
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Vlašim 22.02
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žky 7 Vlašim 08.88
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky 15 Vlašim 4.22
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky/F 22 Praha - Strahov 4.35
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 7 Praha - Strahov 09.12