Karta atleta

Export do excelu
  • Šichová Eliška
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér David Linhart
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 Čáslav 24.05.2019
60 m 08.38 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m 13.48 Stará Boleslav 23.06.2019
150 m 20.25 Kolín 14.06.2019
150 m 20.74 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 27.72 Praha - Děkanka 25.08.2019
300 m 44.98 Stará Boleslav 11.09.2019
300 m 45.03 h Praha - Strahov 13.01.2019
400 m 71.49 Beroun 02.06.2018
400 m 64.88 h Praha - Strahov 11.01.2020
800 m 2:46.08 Stará Boleslav 06.10.2018
100 m překážek 20.45 Stará Boleslav 06.10.2018
sedmiboj 2535 Stará Boleslav 06.10.2018
hod oštěpem 500g 09.62 Stará Boleslav 06.10.2018
vrh koulí 3kg 06.46 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 5.02 Kolín 08.05.2019
skok daleký 4.80 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok vysoký 1.35 Stará Boleslav 09.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 64.88 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok daleký 4.80 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) dálka/Žky Praha - Strahov DNS
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B03 2 Praha - Strahov 46.05
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žky/B03 5 Stará Boleslav 21.96
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žky 6= Stará Boleslav 1.25
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žky 10 Stará Boleslav 06.46
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Stará Boleslav 21.48
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj/Žky 9 Stará Boleslav 2280
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky 5 Stará Boleslav 2:59.89
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 500g/Žky 9 Stará Boleslav 08.89
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky Stará Boleslav 4.37
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Jky 17 Kolín 4.62
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Žky Stará Boleslav 13.86
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žky 4 Stará Boleslav 44.98
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Stará Boleslav 20.50
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky Stará Boleslav 08.70
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Beroun 20.48
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žky 6 Beroun 4.96
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/B01 6 Stará Boleslav 08.55
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Ž 14 Praha - Děkanka 4.82
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B05 3 Praha - Děkanka 27.72
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/B01 4 Stará Boleslav 08.52
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky Stará Boleslav 4.92
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R03 6 Stará Boleslav 13.48
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 7 Kolín 08.62
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 5 Kolín 4.72
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB Kolín 08.56
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 3 Kolín 20.25
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žky/B01 5 Čáslav 20.51
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R01 6 Čáslav 08.59
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žky 11 Čáslav 4.17
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/FB Čáslav 08.37
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/Ž/F MS Stará Boleslav 28.47
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/Ž/B02 MS Stará Boleslav 13.64
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/SA 3 Kladno 5.01
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R05 2 Kladno 08.63
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B08 1 Kladno 20.47
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 5.02
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 5 Kolín 45.35
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky Vlašim 4.91
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B01 1 Vlašim 20.32
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/FA Vlašim 08.40
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R05 1 Vlašim 08.40
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA Praha - Strahov 08.38
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Praha - Strahov 45.03
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R01 1 Praha - Strahov 08.45