Karta atleta

Export do excelu
  • Schwarczová Aneta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Vlastimil Šroubek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 Stříbro 10.6.2017
60 m 08.98 h Plzeň 21.1.2018
150 m 21.58 Stříbro 1.6.2019
150 m 21.77 h Praha - Stromovka 24.2.2018
300 m 48.77 Plzeň 3.5.2017
300 m 47.13 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:54.78 Klatovy 21.6.2017
800 m 2:33.5 Klatovy 16.5.2019
800 m 2:39.01 h Praha-Stromovka 31.1.2018
1000 m 3:31.48 Plzeň 24.5.2017
1500 m 5:14.81 Vlašim 22.6.2019
1500 m 5:26.02 h Praha - Stromovka 20.1.2019
60 m překážek 13.15 Plzeň 17.6.2017
60 m překážek 11.54 h Plzeň 21.1.2018
pětiboj 1760 Plzeň 17.6.2017
hod kriketovým míčkem 25.16 Sušice 6.9.2017
vrh koulí 2kg 08.22 Klatovy 21.6.2017
skok daleký 3.75 Plzeň 17.6.2017
skok daleký 3.36 h Plzeň 21.1.2018
Přespolní běh 02:57 Mochtín 8.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 h Praha - Stromovka 17.2.2019
150 m 21.58 Stříbro 1.6.2019
800 m 2:33.5 Klatovy 16.5.2019
800 m 2:39.01 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1500 m 5:14.81 Vlašim 22.6.2019
1500 m 5:26.02 h Praha - Stromovka 20.1.2019
Přespolní běh 02:57 Mochtín 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Ž 6 Vlašim 5:14.81
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 1500 m/Ž 10 Tábor 5:35.21
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žky/F Stříbro 5:20.00
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B02 5 Stříbro 21.58
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 1500 m/Ž 4 Sušice 5:18.21
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B01 4 Klatovy 2:33.5
08.05.2019 Mochtínský přespolní běh (Tělovýchovná jednota Sokol Moc) Přespolní běh/Žky/B 4 Mochtín 02:57
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky 4 Bělá nad Radbuzou NM
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 29 Mladá Boleslav 12:32
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 15 Ostrava 5:28.75
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žky/B01 4 Praha - Stromovka 2:39.01
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R04 6 Praha - Stromovka 09.15
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 1500 m/Dky/F Praha - Stromovka 5:26.02