Karta atleta

Export do excelu
  • Schwarczová Aneta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Vlastimil Šroubek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 Stříbro 10.06.2017
60 m 08.98 h Plzeň 21.01.2018
150 m 21.51 Stříbro 07.09.2019
150 m 21.77 h Praha - Stromovka 24.02.2018
300 m 45.58 Stříbro 07.09.2019
300 m 47.13 h Praha-Stromovka 31.01.2018
600 m 1:54.78 Klatovy 21.06.2017
800 m 2:33.5 Klatovy 16.05.2019
800 m 2:39.01 h Praha-Stromovka 31.01.2018
1000 m 3:31.48 Plzeň 24.05.2017
1500 m 5:14.81 Vlašim 22.06.2019
1500 m 5:26.02 h Praha - Stromovka 20.01.2019
60 m překážek 13.15 Plzeň 17.06.2017
60 m překážek 11.54 h Plzeň 21.01.2018
středoškolský pohár 0522 Plzeň 17.09.2019
pětiboj 1760 Plzeň 17.06.2017
hod kriketovým míčkem 25.16 Sušice 06.09.2017
vrh koulí 2kg 08.22 Klatovy 21.06.2017
vrh koulí 3kg 07.09 Plzeň 17.09.2019
skok daleký 3.75 Plzeň 17.06.2017
skok daleký 3.36 h Plzeň 21.01.2018
Přespolní běh 02:57 Mochtín 08.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 21.51 Stříbro 07.09.2019
300 m 45.58 Stříbro 07.09.2019
800 m 2:33.5 Klatovy 16.05.2019
800 m 2:39.01 h Praha - Stromovka 17.02.2019
1500 m 5:14.81 Vlašim 22.06.2019
1500 m 5:26.02 h Praha - Stromovka 20.01.2019
středoškolský pohár 0522 Plzeň 17.09.2019
vrh koulí 3kg 07.09 Plzeň 17.09.2019
Přespolní běh 02:57 Mochtín 08.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žky/F 4 Praha - Eden 5:25.86
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (SŠINFIS Plzeň) strPohar/Dky 27 Plzeň 0522
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (SŠINFIS Plzeň) 200 m/Dky 4 Plzeň 29.44
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (SŠINFIS Plzeň) koule 3kg/Dky 13 Plzeň 07.09
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 1500 m/Žky Karlovy Vary 5:22.16
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B02 2 Stříbro 45.58
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B03 1 Stříbro 21.51
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Ž 11 Beroun 5:31.28
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Ž 6 Vlašim 5:14.81
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 1500 m/Ž 10 Tábor 5:35.21
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žky/F Stříbro 5:20.00
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B02 5 Stříbro 21.58
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 1500 m/Ž 4 Sušice 5:18.21
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B01 4 Klatovy 2:33.5
08.05.2019 Mochtínský přespolní běh (Tělovýchovná jednota Sokol Moc) Přespolní běh/Žky/B 4 Mochtín 02:57
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky 4 Bělá nad Radbuzou NM
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 29 Mladá Boleslav 12:32
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 15 Ostrava 5:28.75
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žky/B01 4 Praha - Stromovka 2:39.01
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R04 6 Praha - Stromovka 09.15
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 1500 m/Dky/F Praha - Stromovka 5:26.02