Karta atleta

Export do excelu
  • Jakabová Sofie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Iveta Rudová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.22 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m 08.11 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 21.04 Praha - Eden 21.09.2017
150 m 19.58 h Praha-Stromovka 01.12.2018
300 m 44.21 Praha - Děkanka 16.05.2018
300 m 44.72 h Praha - Strahov 20.01.2018
600 m 2:04.21 Praha - Děkanka 20.06.2017
800 m 2:49.99 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 10.14 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek 09.01 h Praha - Strahov 17.02.2019
100 m překážek 14.78 Kolín 20.09.2019
200 m překážek 29.74 Praha - Děkanka 10.06.2018
pohár rozhlasu 2014 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
pětiboj 2165 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
hod kriketovým míčkem 29.67 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 2kg 06.06 Praha-Strahov 09.06.2016
skok daleký 4.14 Praha - Kotlářka 23.05.2018
skok daleký 3.76 h Praha-Strahov 06.12.2016
skok vysoký 1.30 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.22 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m 08.34 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 19.71 h Praha - Strahov 17.02.2019
60 m překážek 09.01 h Praha - Strahov 17.02.2019
100 m překážek 14.78 Kolín 20.09.2019
200 m překážek 30.45 Praha - Juliska 28.05.2019
pohár rozhlasu 0729 Praha - Kotlářka 23.05.2019
skok vysoký 1.29 Praha - Kotlářka 23.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/R4 2 Kolín 15.01
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/S2 2 Kolín 14.78
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/R4 2 Kolín 30.91
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/F 5 Kolín 14.88
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m př./Ž/B02 MS Praha - Podvinný Mlýn 30.65
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/FA 5 Praha - Eden 08.19
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B01 3 Praha - Eden 30.41
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B01 1 Praha - Eden 15.05
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R03 1 Praha - Eden 08.10
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B01 3= Praha - Jeseniova 08.40
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žky/B01 4 Stará Boleslav 15.76
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žky/B01 5 Stará Boleslav 31.53
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Praha - Juliska 08.20
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 200 m př./Žky/B03 2 Praha - Juliska 30.45
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žky 17 Praha - Kotlářka 0729
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) výška/Žky 9= Praha - Kotlářka 1.29
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Kotlářka 08.40
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B01 1 Praha - Děkanka 15.09
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B01 2 Praha - Děkanka 08.22
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B01 5 Praha - Děkanka 08.34
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B01 2 Praha - Děkanka 15.06
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R3 2 Ostrava 09.10
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F Ostrava 09.01
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R2 6 Ostrava 19.98
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/FA Praha - Strahov 09.01
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Strahov 19.71
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R06 1 Praha - Strahov 09.35
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 8 Praha - Stromovka 08.34
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 3 Praha - Stromovka 20.05
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R8 1 Praha-Juliska 08.55
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B4 1 Praha-Juliska 09.55