Karta atleta

Export do excelu
  • Škuligová Markéta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Valerie Šindelářová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.00 Svitavy 16.6.2019
60 m 09.0 h Pardubice 25.2.2019
150 m 22.78 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
300 m 52.50 Pardubice 18.9.2017
středoškolský pohár 0000 Pardubice 18.9.2019
hod oštěpem 500g 20.20 Svitavy 16.6.2019
hod kriketovým míčkem 31.32 Chrudim 8.6.2016
vrh koulí 2kg 08.37 Pardubice 31.5.2017
vrh koulí 3kg 07.50 Chrudim 5.5.2019
skok daleký 3.95 Pardubice 18.9.2019
skok daleký 3.79 h Pardubice 25.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.00 Svitavy 16.6.2019
60 m 09.0 h Pardubice 25.2.2019
150 m 22.78 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
středoškolský pohár 0000 Pardubice 18.9.2019
hod oštěpem 500g 20.20 Svitavy 16.6.2019
vrh koulí 3kg 07.50 Chrudim 5.5.2019
skok daleký 3.95 Pardubice 18.9.2019
skok daleký 3.79 h Pardubice 25.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dky 55= Pardubice 0000
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) dálka/Dky 9 Pardubice 3.95
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) 60 m/Dky/B02 2 Pardubice 09.15
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Žky/F 18 Ústí nad Orlicí 17.09
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R04 6 Ústí nad Orlicí 09.37
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B03 3 Ústí nad Orlicí 22.78
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky/F 11 Svitavy 20.20
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R04 4 Svitavy 09.00
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 500g/Žky 19 Litomyšl 18.98
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žky 19 Litomyšl 07.25
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R05 4 Litomyšl 09.15
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 15= Chrudim 07.50
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B06 4 Chrudim 09.21
25.02.2019 Oddílové závody žactva (AC Pardubice) 60 m/Žky 5 Pardubice 09.0
25.02.2019 Oddílové závody žactva (AC Pardubice) dálka/Žky 5 Pardubice 3.79