Karta atleta

Export do excelu
  • Eva Caldrová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 08.90 Praha - Eden 29.05.2020
150 m 22.60 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 22.09 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 30.6 Praha - Děkanka 13.06.2020
600 m 2:10.59 Praha-Radotín 09.06.2016
800 m 2:57.49 Praha - Přátelství 30.09.2018
800 m 3:03.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.80 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.99 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.76 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.92 Praha - Děkanka 04.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.93 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.40 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok vysoký 1.45 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok o tyči 3.00 Karlovy Vary 14.09.2019
skok o tyči 2.85 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok daleký 4.40 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.19 Praha - Děkanka 14.06.2020
vrh koulí 2kg 09.42 h Praha - Stromovka 19.02.2017
vrh koulí 2kg 10.09 Praha - Eden 14.09.2017
vrh koulí 3kg 12.16 Karlovy Vary 14.09.2019
vrh koulí 3kg 12.33 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 4kg 11.59 h Praha - Stromovka 28.01.2020
hod diskem 0,75kg 26.27 Praha - Eden 15.09.2018
hod diskem 1kg 21.97 Praha - Juliska 22.09.2020
hod kladivem 3kg 19.12 Praha - Eden 05.09.2018
hod oštěpem 400g 26.57 Bílina 30.09.2017
hod oštěpem 500g 35.88 Praha - Juliska 22.09.2020
hod oštěpem 600g 30.11 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
hod kriketovým míčkem 48.63 Praha-Campanus 29.09.2016
pohár rozhlasu 0484 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1609 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj hala [Dky] 2443 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3012 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Dky] 3327 Praha - Děkanka 13.06.2020
čtyřboj 1441 Praha-Campanus 29.09.2016
vrhačský trojboj 1525 Praha - Juliska 22.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 23.65 Praha - Juliska 12.10.2019
800 m 2:58.31 Praha - Děkanka 05.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.99 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.92 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.40 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok vysoký 1.42 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok o tyči 3.00 Karlovy Vary 14.09.2019
skok o tyči 2.85 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok daleký 4.14 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 3kg 12.16 Karlovy Vary 14.09.2019
vrh koulí 3kg 12.33 h Praha-Stromovka 07.12.2019
hod diskem 0,75kg 21.61 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
hod oštěpem 500g 35.06 Praha - Děkanka 13.06.2019
pohár rozhlasu 0484 Praha - Kotlářka 23.05.2019
sedmiboj [Zky] 3012 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Žky 4 Praha - Stromovka 2.85
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 9 Praha - Stromovka 11.06
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Stromovka 12.33
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 2 Praha-Stromovka 10.99
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj [Zky]/Žky 18 Praha - Juliska 3012
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Juliska 30.63
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žky/SA 1 Praha - Juliska 11.43
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žky 28 Praha - Juliska 4.14
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žky 15= Praha - Juliska 1.38
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 5 Praha - Juliska 18.96
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B05 7 Praha - Juliska 23.65
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/B02 6 Praha - Juliska 3:10.60
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žky 4 Praha - Eden 2.80
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Eden 11.48
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 10 Praha - Eden 28.29
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žky 7= Kolín 2.90
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/KA 3 Kolín 11.46
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F 10 Kolín 11.27
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok o tyči/Žky Karlovy Vary 3.00
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) vrh koulí 3kg/Žky Karlovy Vary 12.16
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) hod oštěpem 500g/Žky 7 Karlovy Vary 30.79
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Eden 31.42
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žky Praha - Eden 2.80
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Eden 11.49
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Eden 11.38
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 6 Praha - Eden 09.07
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha - Děkanka 35.06
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 12.13
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žky/F Praha - Děkanka 2.85
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok o tyči/Žky Praha - Kotlářka 2.50
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Kotlářka 33.73
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žky 22 Praha - Kotlářka 0484
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) vrh koulí 3kg/Žky 4 Praha - Kotlářka 09.31
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) skok daleký/Žky 6 Praha - Kotlářka 4.54
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok o tyči/Žky/F Praha - Podvinný Mlýn 2.50
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F Praha - Podvinný Mlýn 21.61
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha - Děkanka 31.81
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 10.29
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B01 6 Praha - Děkanka 2:58.31
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Děkanka 29.60
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/J01 1 Praha - Děkanka 09.54
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky 19 Praha - Děkanka 4.07
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/J01 6 Praha - Děkanka 1.42
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 4 Praha - Děkanka 18.92
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B04 5 Praha - Děkanka 23.70
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok o tyči/Žky/F 5 Praha - Strahov 2.21
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Strahov 10.19
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B6 4 Praha - Stromovka 11.13
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 15 Praha - Stromovka 1.40