Karta atleta

Export do excelu
  • Mariana Kokšalová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: Durila Slavomír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
60 m 08.43 Ústí nad Labem 24.09.2019
60 m 08.31 h Dresden 14.12.2019
100 m 12.90 Bílina 04.06.2020
150 m 24.02 h Praha-Strahov 06.02.2016
150 m 20.28 Děčín 05.06.2019
200 m 27.74 Ústí nad Labem 24.09.2019
200 m 26.28 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 53.77 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
300 m 42.29 Ústí nad Labem 17.05.2020
400 m 60.45 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 59.47 Bílina 04.06.2020
600 m 2:18.31 Meziboří 15.06.2014
600 m 1:51.45 h Dresden 14.12.2019
800 m 2:46.05 Meziboří 28.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.17 Bílina 17.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.33 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.35 Bílina 15.06.2019
200 m překážek (0.76) 33.23 Děčín 05.06.2019
300 m překážek 51.90 Chomutov 08.09.2019
skok vysoký 1.17 Bílina 05.05.2018
skok daleký 4.82 Praha - Eden 15.09.2018
skok daleký 4.55 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
vrh koulí 3kg 06.63 Bílina 05.05.2018
hod kriketovým míčkem 21.12 Bílina 24.06.2015
hod plným míčem 1kg 05.80 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
středoškolský pohár 1389 Ústí nad Labem 03.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 Ústí nad Labem 24.09.2019
60 m 08.31 h Dresden 14.12.2019
150 m 20.28 Děčín 05.06.2019
200 m 27.74 Ústí nad Labem 24.09.2019
300 m 45.78 Chomutov 03.09.2019
600 m 1:51.45 h Dresden 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.33 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.35 Bílina 15.06.2019
200 m překážek (0.76) 33.23 Děčín 05.06.2019
300 m překážek 51.90 Chomutov 08.09.2019
skok daleký 4.55 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok daleký 4.77 Ústí nad Labem 09.06.2019
středoškolský pohár 1389 Ústí nad Labem 03.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 60 m/Žky/R8 2 Dresden 08.31
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 60 m/Žky/FB 5 Dresden 08.34
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 600 m/Žky/F Dresden 1:51.45
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dky 11 Ústí nad Labem 1389
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 60 m/Dky/B02 3 Ústí nad Labem 08.39
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 200 m/Dky/B02 3 Ústí nad Labem 27.67
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dky 4 Ústí nad Labem 1372
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 60 m/Dky/B01 1 Ústí nad Labem 08.43
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 200 m/Dky/B01 1 Ústí nad Labem 27.74
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 150 m/Žky Meziboří 20.44
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/Žky Meziboří 08.72
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m překážek/Ž/F Chomutov 51.90
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/Ž 5 Chomutov 4.62
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Chomutov 19.50
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Žky/B03 1 Chomutov 45.78
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Chomutov 20.96
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Bílina 17.35
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F 6 Bílina 4.54
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Bílina 33.33
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) skok daleký/Ž/F 4 Ústí nad Labem 4.77
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 Děčín 33.23
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Žky/F 8 Děčín 4.58
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B05 1 Děčín 20.28
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Žky/F 11 Ústí nad Labem 3.97
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Ústí nad Labem 17.38
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) skok daleký/Ž 10 Lovosice 4.47
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/R2 2 Ústí nad Labem 08.47
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/F 6 Ústí nad Labem 08.51
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žky Jablonec nad Nisou 4.55
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Jablonec nad Nisou 10.33