Karta atleta

Export do excelu
  • Badinová Nikola
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Michaela Šťastná
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.76 Kolín 31.8.2018
60 m 09.74 h Praha-Strahov 14.1.2018
150 m 22.67 Kolín 27.5.2018
150 m 24.60 h Praha - Strahov 18.2.2017
300 m 51.44 Beroun 15.9.2017
300 m 50.16 h Praha - Stromovka 27.1.2019
600 m 1:55.08 Stará Boleslav 21.6.2017
800 m 2:40.07 Kadaň 18.6.2019
800 m 2:43.12 h Praha - Strahov 10.2.2018
1000 m 3:41.14 Beroun 30.9.2017
1500 m 5:25.68 Kolín 27.5.2018
1500 m 5:48.63 h Praha - Strahov 13.1.2019
60 m překážek 12.82 Stará Boleslav 21.6.2017
200 m překážek 38.16 Kladno 14.6.2019
pohár rozhlasu 1084 Kladno 14.5.2019
skok daleký 3.82 Kladno 14.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 50.16 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:40.07 Kadaň 18.6.2019
800 m 2:44.50 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
1500 m 5:26.96 Pardubice 14.9.2019
1500 m 5:48.63 h Praha - Strahov 13.1.2019
200 m překážek 38.16 Kladno 14.6.2019
pohár rozhlasu 1084 Kladno 14.5.2019
skok daleký 3.82 Kladno 14.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Žky/F 4 Pardubice 5:26.96
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žky 4 Beroun 5:37.41
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 1500 m/Ž 9 Turnov 5:36.35
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 1500 m/Ž 8 Rumburk 5:35.05
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 800 m/Žky/F Kadaň 2:40.07
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky Kladno 2:41.75
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B03 3 Kladno 38.16
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Ž/F 10 Kladno 5:31.34
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 1500 m/Ž 7 Bílina 5:28.16
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV poharR/Žky 9 Kladno 1084
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 800 m/Žky/B01 2 Kladno 2:40.52
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV dálka/Žky 14 Kladno 3.82
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B02 2 Kladno 2:42.61
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B02 5 Kolín 2:43.98
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky Kladno 5:38.70
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky Mladá Boleslav DNS
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 2:44.50
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žky/B05 MS Praha - Stromovka 50.16
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 2 Praha - Stromovka 2:46.37
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žky/F 6 Praha - Strahov 5:48.63