Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Brabencová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Molva Vít
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.82 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m 08.97 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 22.04 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
300 m 49.91 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.70 Praha-Stromovka 21.06.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.91 h Nehvizdy 06.01.2019
skok vysoký 1.36 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Eden 19.06.2019
skok daleký 4.11 Praha - Eden 29.05.2018
skok daleký 4.34 h Nehvizdy 20.01.2019
vrh koulí 2kg 07.59 Praha - Jeseniova 18.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m 08.97 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 22.04 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
300 m 49.91 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.91 h Nehvizdy 06.01.2019
skok vysoký 1.36 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Eden 19.06.2019
skok daleký 4.34 h Nehvizdy 20.01.2019
skok daleký 3.87 Praha - Mazurská 09.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 300 m/Žky/B01 2 Praha - Mazurská 52.64
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok daleký/Žky Praha - Mazurská 3.87
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 5 Praha - Eden 1.38
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B02 5 Praha - Eden 22.22
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žky/B04 2 Praha - Podvinný Mlýn 49.91
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B03 3 Praha - Podvinný Mlýn 22.04
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B03 1 Praha - Podvinný mlýn 08.97
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B03 3 Praha - Podvinný mlýn 22.90
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky/F Nehvizdy 1.36
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/R02 1 Nehvizdy 08.82
24.02.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Ž/F 13 Nehvizdy 3.92
24.02.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Ž/F 7= Nehvizdy 1.25
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky 9 Nehvizdy 1.30
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žky 10 Nehvizdy 4.34
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 3 Nehvizdy 11.91
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žky/R02 1 Nehvizdy 08.90