Karta atleta

Export do excelu
  • Klásková Lucie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Milan Nožička
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.40 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
60 m 09.87 h Ostrava 17.01.2016
150 m 24.94 Třinec 05.05.2016
150 m 22.71 h Ostrava 21.01.2018
300 m 48.63 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
600 m 2:18.48 Ostrava - Poruba 20.05.2014
800 m 2:47.63 Ostrava 18.09.2019
800 m 2:50.34 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
60 m překážek 11.10 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
60 m překážek 09.94 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
100 m překážek 15.85 Praha - Eden 05.10.2019
středoškolský pohár 1065 Ostrava 18.09.2019
pětiboj 1559 Ostrava 03.05.2017
pětiboj hala 2270 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
čtyřboj 0833 Třinec 19.06.2014
hod kriketovým míčkem 38.71 Opava 11.05.2017
vrh koulí 3kg 06.28 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 3.92 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 4.29 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.51 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
skok vysoký 1.53 h Třinec 06.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.40 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
300 m 48.63 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
800 m 2:47.63 Ostrava 18.09.2019
800 m 2:50.34 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
60 m překážek 09.94 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
100 m překážek 15.85 Praha - Eden 05.10.2019
středoškolský pohár 1065 Ostrava 18.09.2019
pětiboj hala 2270 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 3kg 06.28 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 4.29 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.51 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
skok vysoký 1.53 h Třinec 06.12.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2019 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žky 4 Třinec 1.53
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) výška/Žky 8 Praha - Eden 1.45
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B3 4 Praha - Eden 15.85
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) strPohar/Dky 18 Ostrava 1065
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) výška/Dky/F Ostrava 1.46
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) 800 m/Dky/B02 1 Ostrava 2:47.63
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žky/F 9= Uherské Hradiště 1.49
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B02 4 Uherské Hradiště 16.97
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 3 Třinec 16.11
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 7 Třinec 1.43
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 5= Třinec 1.47
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 6 Třinec 16.93
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B01 8 Ostrava - Vítkovice 09.40
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B01 4 Ostrava - Vítkovice 48.63
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky 17 Znojmo 1.46
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/R06 2 Znojmo 16.32
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) výška/Žky 9 Opava 1.38
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žky/B01 6 Opava 16.28
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 100 m př./Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 15.89
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) výška/Žky Ostrava - Vítkovice 1.51
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R02 6 Ostrava - Vítkovice 10.00
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 13= Ostrava - Vítkovice 1.33
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R01 5 Ostrava - Vítkovice 09.94
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 23= Ostrava - Vítkovice 1.32
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 8= Ostrava - Vítkovice 1.41
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R01 Ostrava - Vítkovice DNF
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B1 6 Ostrava - Vítkovice 09.98
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 6 Ostrava - Vítkovice 2:50.34
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 11 Ostrava - Vítkovice 4.29
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 49 Ostrava - Vítkovice 06.28
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 29 Ostrava - Vítkovice 2270
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 15= Ostrava - Vítkovice 1.32
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R03 4 Ostrava - Vítkovice 10.23
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 14= Ostrava - Vítkovice 1.40