Karta atleta

Export do excelu
  • Votinská Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
60 m 08.90 h Praha - Strahov 27.01.2018
100 m 14.24 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
150 m 21.65 Praha - Eden 21.09.2017
150 m 22.11 h Praha - Strahov 14.12.2019
200 m 30.41 Praha - Kotlářka 11.09.2019
600 m 2:23.76 h Praha-Stromovka 21.12.2015
800 m 3:07.17 Praha - Přátelství 29.09.2018
800 m 3:18.91 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m překážek 13.54 Praha-Strahov 09.06.2016
60 m překážek 11.48 h Praha-Stromovka 19.12.2019
100 m překážek 19.00 Praha - Děkanka 04.05.2019
sprintérský trojboj 1576 Praha - Kotlářka 11.09.2019
středoškolský pohár 1999 Praha - Eden 02.10.2019
sedmiboj 2645 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 0891 Praha - Kotlářka 24.09.2019
čtyřboj 1216 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod diskem 0,75kg 20.65 Praha - Eden 19.06.2019
hod diskem 1kg 19.90 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod oštěpem 500g 24.35 Praha - Děkanka 13.06.2019
hod oštěpem 600g 23.09 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod kriketovým míčkem 23.31 Stadion mládeže 10.06.2015
vrh koulí 2kg 05.84 Praha-Kotlářka 12.05.2016
vrh koulí 2kg 06.53 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 3kg 07.25 Praha - Přátelství 29.09.2018
vrh koulí 3kg 06.80 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok daleký 4.43 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.41 h Praha - Strahov 14.12.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Děkanka 04.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 06.71 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.37 h Praha - Stromovka 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) čtyřboj/Žky 16 Praha-Stromovka 1216
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B02 3 Praha-Stromovka 11.48
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B01 Praha-Stromovka DNS
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 8 Praha-Stromovka 06.80
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 6 Praha-Stromovka 4.29
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B02 2 Praha-Stromovka 09.19
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) dálka/Žky 17 Praha - Strahov 4.41
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B11 3 Praha - Strahov 22.11
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž Praha - Kotlářka 31.18
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 800 m/Ž Praha - Kotlářka DNS
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž Praha - Kotlářka 4.35
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1kg/Ž Praha - Kotlářka 19.90
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 600g/Ž Praha - Kotlářka 23.09
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) pětiboj kl/Ž Praha - Kotlářka DNF
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj/Žky 25 Praha - Juliska 2645
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B03 6 Praha - Juliska 22.14
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky 12 Praha - Juliska 22.84
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žky 18 Praha - Juliska 4.43
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žky 25 Praha - Juliska 1.29
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žky/B03 6 Praha - Juliska 19.67
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žky/SB 11 Praha - Juliska 06.92
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/B03 8 Praha - Juliska 3:08.60
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) strPohar/Dky 7 Praha - Eden 1999
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) dálka/Dky/S01 12 Praha - Eden 4.46
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) 60 m/Dky/B03 6 Praha - Eden 08.99
24.09.2019 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha) disk 0,75kg/Žky Praha - Kotlářka 18.53
24.09.2019 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha) koule 3kg/Žky Praha - Kotlářka 07.17
24.09.2019 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha) vrh. tr./Žky Praha - Kotlářka 0891
24.09.2019 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha) oštěp 500g/Žky Praha - Kotlářka 20.30
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Ž/F 15 Praha - Podvinný Mlýn 17.86
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B04 2 Praha - Podvinný Mlýn 14.66
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/Ž 13 Praha - Kotlářka 1576
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž/B01 3 Praha - Kotlářka 09.01
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B02 4 Praha - Kotlářka 14.30
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B02 6 Praha - Kotlářka 30.41
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 16 Praha - Eden 4.38
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 10 Praha - Eden 23.80
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky 29 Praha - Eden 15.12
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) oštěp 600g/Ž 14 Praha-Hostivař 21.26
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 5 Praha - Eden 07.14
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky 4 Praha - Eden 20.65
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 11= Praha - Děkanka 24.35
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 33 Praha - Děkanka 4.11
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 500g/Žky 7 Praha - Kotlářka 22.39
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) výška/Žky Praha - Kotlářka NM
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 24 Praha - Stromovka 3.96
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Ž 11 Praha - Stromovka 1.30
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 11 Praha - Děkanka 21.94
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K01 17 Praha - Děkanka 4.29
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 5 Praha - Děkanka 23.08
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/J01 18 Praha - Děkanka 07.06
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žky 24 Praha - Děkanka 3.79
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žky/J01 9 Praha - Děkanka 1.36
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B05 2 Praha - Děkanka 19.00
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B03 4 Praha - Děkanka 21.85
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B02 8 Praha - Děkanka 3:17.68
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky 9 Kolín 23.50
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž 23 Kolín 4.23
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žky/F 18 Praha - Strahov 4.34
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R06 5 Praha - Strahov 09.01
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R24 2 Praha-Juliska 09.07
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 12 Praha-Juliska 4.25