Karta atleta

Export do excelu
  • Kozlová Lucie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér Vlastimil Jenček
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.9 Mladá Boleslav 8.9.2019
60 m 07.97 h Jablonec nad Nisou 1.12.2018
100 m 12.48 Hradec Králové 18.5.2019
150 m 18.90 Kolín 20.9.2019
150 m 20.26 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
200 m 25.87 Trutnov 9.10.2019
200 m 28.08 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019
300 m 41.68 Mladá Boleslav 8.9.2019
300 m 43.91 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
pohár rozhlasu 1869 Ostroměř 15.5.2019
středoškolský pohár 1636 Trutnov 9.10.2019
skok daleký 4.77 Nové Město nad Metují 23.5.2018
skok daleký 4.32 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.9 Mladá Boleslav 8.9.2019
60 m 08.18 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m 12.48 Hradec Králové 18.5.2019
150 m 18.90 Kolín 20.9.2019
150 m 20.26 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
200 m 25.87 Trutnov 9.10.2019
200 m 28.08 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019
300 m 41.68 Mladá Boleslav 8.9.2019
300 m 43.91 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
pohár rozhlasu 1869 Ostroměř 15.5.2019
středoškolský pohár 1636 Trutnov 9.10.2019
skok daleký 4.67 Liberec 23.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dky 6 Trutnov 1636
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Dky/B01 2 Trutnov 08.07
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 200 m/Dky/B02 1 Trutnov 25.87
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) strPohar/Dky Jičín 1548
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) 60 m/Dky Jičín 07.9
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) 200 m/Dky 1= Jičín 26.4
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R4 1 Kolín 07.92
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/S1 2 Kolín 07.98
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/R5 1 Kolín 18.94
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F Kolín 07.98
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/S1 3 Kolín 18.90
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/F 4 Kolín 19.17
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/R01 1 Mladá Boleslav 08.10
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/FA Mladá Boleslav 07.9
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 300 m/Žky/B 1 Mladá Boleslav 41.68
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žky/B01 1 Mladá Boleslav 19.17
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Jablonec nad Nisou 12.60
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 12.64
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 25.88
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Jky/B01 2 Nové Město nad Metují 26.07
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Mladá Boleslav 12.68
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 2 Mladá Boleslav 12.78
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Mladá Boleslav 26.14
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 07.96
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/S2 4 Jablonec nad Nisou 07.98
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 08.01
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 42.08
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R01 3 Kolín 12.66
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FB Kolín 12.64
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/FA Mladá Boleslav 08.07
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/R01 1 Mladá Boleslav 08.35
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žky/B01 1 Mladá Boleslav 19.04
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 08.26
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R01 1 Jablonec nad Nisou 08.19
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Jablonec nad Nisou 19.39
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Jky/FA Mladá Boleslav 12.64
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Jky/R01 1 Mladá Boleslav 12.64
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Jky/B03 2 Mladá Boleslav 26.45
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žky/FA Liberec 08.00
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Žky Liberec 4.67
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Liberec 19.22
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žky/R01 1 Liberec 08.04
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) poharR/Žky 6 Hradec Králové 1242
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žky Hradec Králové 4.52
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B02 1 Hradec Králové 08.13
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R01 4 Hradec Králové 12.59
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/FB 5 Hradec Králové 12.48
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie IV (DC Ostroměř) dálka/Žky Ostroměř 4.54
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie IV (DC Ostroměř) 60 m/Žky/B06 1 Ostroměř 08.0
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie IV (DC Ostroměř) poharR/Žky Ostroměř 1869
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Jky/R01 Jičín DQ
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žky/FA Turnov 08.07
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) dálka/Žky Turnov 4.75
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žky/R04 1 Turnov 08.02
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 300 m/Žky/B03 1 Turnov 42.71
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.24
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B04 1 Jablonec nad Nisou 43.91
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 08.18
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R03 1 Jablonec nad Nisou 08.26
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/B10 1 Jablonec nad Nisou 20.26
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R05 2 Jablonec nad Nisou 08.24
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B09 1 Jablonec nad Nisou 28.08