Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Kozlová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér: Jenček Vlastimil
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.92 Kolín 20.09.2019
60 m 07.87 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 12.48 Hradec Králové 18.05.2019
150 m 20.26 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
150 m 18.90 Kolín 22.09.2019
200 m 25.09 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
200 m 25.66 Jablonec nad Nisou 20.09.2020
300 m 43.91 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
300 m 41.68 Mladá Boleslav 09.09.2019
skok daleký 4.32 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
skok daleký 4.77 Nové Město nad Metují 23.05.2018
pohár rozhlasu 1869 Ostroměř 15.05.2019
středoškolský pohár 1636 Trutnov 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 Kolín 20.09.2019
60 m 07.98 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
100 m 12.48 Hradec Králové 18.05.2019
150 m 20.26 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
150 m 18.90 Kolín 22.09.2019
200 m 28.08 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
200 m 25.87 Trutnov 09.10.2019
300 m 43.91 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
300 m 41.68 Mladá Boleslav 09.09.2019
skok daleký 4.67 Liberec 23.05.2019
pohár rozhlasu 1869 Ostroměř 15.05.2019
středoškolský pohár 1636 Trutnov 09.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/FA Jablonec nad Nisou 07.98
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R3 1 Jablonec nad Nisou 08.03
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dky 6 Trutnov 1636
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Dky/B01 2 Trutnov 08.07
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 200 m/Dky/B02 1 Trutnov 25.87
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) středoškolský pohár/Dky Jičín 1548
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) 60 m/Dky Jičín 07.9
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) 200 m/Dky 1= Jičín 26.4
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R4 1 Kolín 07.92
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/S1 2 Kolín 07.98
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/R5 1 Kolín 18.94
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F Kolín 07.98
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/S1 3 Kolín 18.90
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/F 4 Kolín 19.17
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/R01 1 Mladá Boleslav 08.10
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/FA Mladá Boleslav 07.9
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 300 m/Žky/B 1 Mladá Boleslav 41.68
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žky/B01 1 Mladá Boleslav 19.17
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Jablonec nad Nisou 12.60
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 12.64
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 25.88
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Jky/B01 2 Nové Město nad Metují 26.07
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Mladá Boleslav 12.68
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 2 Mladá Boleslav 12.78
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Mladá Boleslav 26.14
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 07.96
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/S2 4 Jablonec nad Nisou 07.98
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 08.01
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 42.08
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R01 3 Kolín 12.66
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FB Kolín 12.64
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/FA Mladá Boleslav 08.07
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žky/R01 1 Mladá Boleslav 08.35
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žky/B01 1 Mladá Boleslav 19.04
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 08.26
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R01 1 Jablonec nad Nisou 08.19
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Jablonec nad Nisou 19.39
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Jky/FA Mladá Boleslav 12.64
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Jky/R01 1 Mladá Boleslav 12.64
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Jky/B03 2 Mladá Boleslav 26.45
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žky/FA Liberec 08.00
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žky Liberec 4.67
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Liberec 19.22
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žky/R01 1 Liberec 08.04
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) pohár rozhlasu/Žky 6 Hradec Králové 1242
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žky Hradec Králové 4.52
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B02 1 Hradec Králové 08.13
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R01 4 Hradec Králové 12.59
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/FB 5 Hradec Králové 12.48
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie IV (DC Ostroměř) skok daleký/Žky Ostroměř 4.54
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie IV (DC Ostroměř) 60 m/Žky/B06 1 Ostroměř 08.0
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie IV (DC Ostroměř) pohár rozhlasu/Žky Ostroměř 1869
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Jky/R01 Jičín DQ
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žky/FA Turnov 08.07
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Žky Turnov 4.75
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žky/R04 1 Turnov 08.02
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 300 m/Žky/B03 1 Turnov 42.71
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.24
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B04 1 Jablonec nad Nisou 43.91
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 08.18
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R03 1 Jablonec nad Nisou 08.26
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/B10 1 Jablonec nad Nisou 20.26
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R05 2 Jablonec nad Nisou 08.24
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B09 1 Jablonec nad Nisou 28.08