Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Placatková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér: Šmíd Jakub
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 2 -
- - - - - - - - - - - - 1 - 2
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 h Praha - Strahov 10.12.2017
60 m 08.63 Beroun 01.09.2019
150 m 23.32 h Praha-Strahov 11.01.2015
150 m 20.36 Kladno 14.06.2019
300 m 43.72 Kolín 27.05.2018
300 m 42.53 h Praha - Strahov 08.12.2018
600 m 1:42.37 Vlašim 28.09.2017
800 m 2:17.04 Třebíč 18.05.2019
800 m 2:15.69 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1000 m 3:14.92 Stará Boleslav 13.05.2016
1000 m 2:59.09 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 4:42.86 Pacov 30.06.2018
1500 m 4:48.42 h Ostrava 02.03.2019
2000 m 6:35.08 Györ 29.09.2018
3000 m 10:49.25 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.23 Kladno 30.04.2015
skok daleký 3.99 Slaný 14.05.2017
hod kriketovým míčkem 25.68 Slaný 14.05.2017
pětiboj 2248 Slaný 14.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 Beroun 01.09.2019
150 m 20.36 Kladno 14.06.2019
800 m 2:17.04 Třebíč 18.05.2019
800 m 2:15.69 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:48.42 h Ostrava 02.03.2019
1500 m 4:44.29 Praha - Eden 08.06.2019
3000 m 10:49.25 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B01 1 Praha - Stromovka 2:15.69
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žky Kolín DNS
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Ž/F 4 Praha - Eden 4:45.10
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R02 4 Beroun 08.63
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žky Beroun 5:06.44
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž 6 Praha - Děkanka 4:47.06
11.08.2019 32. Neustädter Läufermeeting 1500 m/Ž/B3 mix Neustadt an der Waldnaab 4:49.28
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Ž Stará Boleslav 4:47.28
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky Kladno 2:30.59
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B08 1 Kladno 20.36
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž/F 4 Praha - Eden 4:44.29
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 1500 m/Žky/F Slaný 5:02.59
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž Třebíč 2:17.04
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Ž/F 6 Liberec 2:19.30
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky Mladá Boleslav 11:03
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky Ostrava 4:48.42
17.02.2019 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Ž/B06 2 Jablonec nad Nisou 10:49.25
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žky/F Praha - Strahov 4:53.32