Karta atleta

Export do excelu
  • Primasová Martina
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.22 h Praha - Stromovka 13.2.2019
100 m 13.65 Praha - Eden 18.6.2018
150 m 19.72 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 19.89 h Ostrava 2.3.2019
200 m 28.50 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 45.42 Praha - Kotlářka 28.5.2019
300 m 46.51 h Praha - Stromovka 27.1.2019
500 m 1:30.97 Praha - Eden 3.5.2019
600 m 2:18.70 Praha-Kotlářka 12.5.2016
600 m 2:07.91 h Praha-Stromovka 3.12.2016
60 m překážek 15.12 Praha - Stromovka 1.6.2017
hod kriketovým míčkem 24.59 Praha-Kotlářka 12.5.2016
skok daleký 5.05 Praha - Děkanka 9.5.2019
skok vysoký 1.20 Praha - Juliska 18.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.22 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 19.72 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 19.89 h Ostrava 2.3.2019
300 m 45.42 Praha - Kotlářka 28.5.2019
300 m 46.51 h Praha - Stromovka 27.1.2019
500 m 1:30.97 Praha - Eden 3.5.2019
skok daleký 5.05 Praha - Děkanka 9.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) dálka/Žky Praha - Eden 4.67
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Eden 20.09
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Děkanka 08.15
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R03 1 Praha - Děkanka 08.17
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B02 1 Praha - Děkanka 19.72
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B01 5 Praha - Kotlářka 08.26
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žky/B03 2 Praha - Kotlářka 45.42
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 08.37
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 08.13
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B04 1 Praha - Podvinný Mlýn 19.79
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B01 2 Praha - Děkanka 08.21
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K02 1 Praha - Děkanka 5.05
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B03 1 Praha - Eden 08.09
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/Ž/B03 3 Praha - Eden 1:30.97
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R1 5 Ostrava 19.89
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/FA 5 Praha - Strahov 08.27
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R03 1 Praha - Strahov 08.32
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/B02 4 Praha - Strahov 20.54
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Praha - Stromovka 08.22
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B8 4 Praha - Stromovka 20.62
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žky/R01 MS Praha - Stromovka 08.33
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žky/B05 MS Praha - Stromovka 46.51
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 3 Praha - Stromovka 08.37
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B4 1 Praha - Stromovka 20.10