Karta atleta

Export do excelu
  • Sabina Šeflová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Vopršálek Radek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.85 Stará Boleslav 03.05.2017
60 m 09.33 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m 15.10 Stará Boleslav 11.09.2019
150 m 23.08 Stará Boleslav 05.10.2019
800 m 3:02.32 Stará Boleslav 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.46 Stará Boleslav 03.05.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 21.59 Stará Boleslav 05.10.2019
skok vysoký 1.44 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok vysoký 1.46 Čáslav 24.05.2019
skok daleký 3.67 h Praha-Strahov 20.02.2016
skok daleký 3.99 Stará Boleslav 06.10.2019
vrh koulí 3kg 08.37 Stará Boleslav 05.10.2019
hod oštěpem 500g 32.34 Stará Boleslav 17.04.2019
hod oštěpem 600g 29.80 Kolín 29.08.2020
hod kriketovým míčkem 42.64 Stará Boleslav 03.05.2017
pohár rozhlasu 0852 Stará Boleslav 15.05.2019
pětiboj 1386 Stará Boleslav 03.05.2017
sedmiboj [Zky] 2689 Stará Boleslav 06.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m 15.10 Stará Boleslav 11.09.2019
150 m 23.08 Stará Boleslav 05.10.2019
800 m 3:02.32 Stará Boleslav 06.10.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 21.59 Stará Boleslav 05.10.2019
skok vysoký 1.44 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok vysoký 1.46 Beroun 01.09.2019
skok daleký 3.99 Stará Boleslav 06.10.2019
vrh koulí 3kg 08.37 Stará Boleslav 05.10.2019
hod oštěpem 500g 32.34 Stará Boleslav 17.04.2019
pohár rozhlasu 0852 Stará Boleslav 15.05.2019
sedmiboj [Zky] 2689 Stará Boleslav 06.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Stará Boleslav 21.59
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žky 1= Stará Boleslav 1.43
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav 08.37
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Stará Boleslav 23.08
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky 6 Stará Boleslav 2689
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky 9 Stará Boleslav 3:02.32
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Stará Boleslav 27.73
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žky 6 Stará Boleslav 3.99
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Žky 6 Stará Boleslav 15.10
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Jky Stará Boleslav 1.40
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žky 4 Beroun 1.46
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Beroun NM
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) skok vysoký/Žky Čáslav 1.46
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) hod oštěpem 500g/Žky 9 Čáslav 23.78
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) pohár rozhlasu/Žky 10 Stará Boleslav 0852
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) vrh koulí 3kg/Žky 5 Stará Boleslav 07.73
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) skok vysoký/Žky Stará Boleslav 1.36
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky 7 Kladno 1.35
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žky 4 Kladno 30.96
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žky 5 Vlašim 29.70
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žky 5 Vlašim 1.43
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) skok vysoký/Žky Stará Boleslav 1.43
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Žky Stará Boleslav 32.34
13.04.2019 Jarní běh - 76. ročník, oddílové závody (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) Přespolní běh/Mix 24 Stará Boleslav 0:06:36
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) skok vysoký/Žky Stará Boleslav 1.35
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Stará Boleslav 30.04
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žky/F 6 Praha - Strahov 1.44
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R06 5 Praha - Strahov 09.33