Karta atleta

Export do excelu
  • Malátová Magdaléna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
60 m 09.48 h Praha - Stromovka 11.1.2017
150 m 21.45 Praha - Děkanka 10.6.2018
150 m 21.80 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 46.15 Praha - Děkanka 13.6.2019
300 m 47.59 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:53.99 Praha - Juliska 18.5.2017
800 m 2:47.26 Praha - Kotlářka 7.6.2017
800 m 2:49.14 h Praha - Strahov 27.1.2018
60 m překážek 11.79 Praha - Eden 21.9.2017
60 m překážek 12.90 h Praha - Stromovka 19.2.2017
100 m překážek 21.0 Praha-Stromovka 16.5.2018
hod diskem 0,75kg 10.39 Praha-Vinohrady 2.5.2018
hod kriketovým míčkem 29.52 Praha - Eden 21.9.2017
vrh koulí 2kg 08.50 Praha-Jeseniova 7.9.2017
vrh koulí 3kg 08.60 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 3.80 Praha - Stromovka 1.6.2017
skok daleký 3.74 h Praha - Stromovka 9.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.61 Praha - Přátelství 19.6.2019
150 m 21.80 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 46.15 Praha - Děkanka 13.6.2019
300 m 47.59 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 2:57.1 Újezd nad Lesy 16.5.2019
vrh koulí 3kg 08.60 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 3.74 h Praha - Stromovka 9.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B03 2 Praha - Eden 21.02
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky/F 5 Praha - Přátelství 08.60
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B02 2 Praha - Přátelství 21.61
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B04 5 Praha - Děkanka 46.15
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) koule 3kg/Žky 14 Praha - Juliska 07.29
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Praha - Juliska 47.34
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B01 5 Praha - Děkanka 46.19
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B02 4 Praha - Děkanka 22.09
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žky 4 Újezd nad Lesy 2:57.1
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) koule 3kg/Žky Újezd nad Lesy 07.02
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/F 13 Praha - Děkanka 08.19
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B04 1 Praha - Děkanka 46.20
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B14 2 Praha - Stromovka 47.59
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 50 Praha - Stromovka 3.74
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B10 2 Praha - Stromovka 21.80