Karta atleta

Export do excelu
  • Stará Evelína
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 Praha - Kotlářka 11.09.2019
60 m 08.70 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 13.73 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
150 m 20.45 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
150 m 20.46 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 28.41 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
200 m 27.63 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 43.95 Kolín 20.09.2019
300 m 43.77 h Praha-Stromovka 07.12.2019
400 m 64.87 h Praha - Strahov 11.01.2020
600 m 2:08.82 Praha-Strahov 09.06.2016
800 m 2:32.77 Praha - Stromovka 27.05.2019
800 m 2:38.16 h Praha - Strahov 25.01.2020
1500 m 5:42.25 Praha - Eden 07.09.2019
60 m překážek 11.96 Praha - Přátelství 14.09.2017
60 m překážek 11.00 h Praha-Juliska 30.01.2019
100 m překážek 18.00 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 33.75 Praha - Kotlářka 28.05.2019
sprintérský trojboj 1809 Praha - Kotlářka 11.09.2019
pohár rozhlasu 1123 Praha- Stromovka 24.04.2019
pětiboj 1666 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
sedmiboj 3307 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 0,75kg 19.47 Praha - Eden 07.09.2019
hod diskem 1kg 14.44 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
hod oštěpem 500g 20.61 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 25.76 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 2kg 06.72 Praha - Děkanka 20.06.2017
vrh koulí 2kg 07.99 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 07.32 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 06.42 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.72 Kolín 01.05.2019
skok daleký 4.65 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.35 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 20.46 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 27.63 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 44.41 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 64.87 h Praha - Strahov 11.01.2020
800 m 2:38.16 h Praha - Strahov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) dálka/Žky 16 Praha - Strahov 4.44
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B02 2 Praha - Strahov 43.84
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 43.77
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj/Žky 10 Praha - Juliska 3307
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B01 5 Praha - Juliska 20.77
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky 16 Praha - Juliska 20.61
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žky 9 Praha - Juliska 4.70
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žky 19 Praha - Juliska 1.35
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žky/B03 3 Praha - Juliska 18.00
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žky/SB 5 Praha - Juliska 07.32
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/B02 1 Praha - Juliska 2:43.31
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/R4 5 Kolín 43.95
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Ž/F 19 Praha - Podvinný Mlýn 14.44
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B02 1 Praha - Podvinný Mlýn 28.41
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/Ž Praha - Kotlářka 1809
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B01 4 Praha - Kotlářka 13.97
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Kotlářka 28.86
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž/B04 1 Praha - Kotlářka 08.74
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 9 Praha - Eden 4.56
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žky/F 6 Praha - Eden 5:42.25
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky 19 Praha - Eden 19.47
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 800 m/Ž/B1 5 Praha-Hostivař 2:37.49
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) dálka/Ž 7 Praha-Hostivař 4.52
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 6 Praha - Eden 4.47
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 6 Praha - Eden 20.96
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 7 Praha - Kotlářka 4.48
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m př./Žky/B04 2 Praha - Kotlářka 33.75
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 6 Praha - Stromovka 4.71
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B02 1 Praha - Stromovka 2:32.77
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky/F 8 Praha - Podvinný Mlýn 4.62
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Podvinný Mlýn 20.45
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 16 Praha - Kotlářka 4.39
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B09 3 Praha - Kotlářka 13.81
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K01 9 Praha - Děkanka 4.49
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B01 6 Praha - Děkanka 44.54
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Děkanka 20.49
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 23 Praha - Děkanka 14.37
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/J01 20 Praha - Děkanka 06.81
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žky 6 Praha - Děkanka 4.64
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žky/J01 19 Praha - Děkanka 1.27
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B02 4 Praha - Děkanka 18.41
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B02 2 Praha - Děkanka 2:40.77
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž 14 Kolín 4.72
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B05 1 Kolín 45.91
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) poharR/Žky Praha- Stromovka 1123
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) 800 m/Žky/F Praha- Stromovka 2:41.11
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) výška/Žky Praha- Stromovka NM
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žky/F 14 Praha - Strahov 4.46
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R05 4 Praha - Strahov 08.72
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B9 2 Praha-Juliska 11.00
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 7 Praha-Juliska 4.48
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 19 Praha - Stromovka 4.32