Karta atleta

Export do excelu
  • Fričová Anna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Monika Štěpánková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.7 h Chrudim 8.1.2018
60 m 10.1 Chrudim 4.10.2017
150 m 25.69 Vysoké Mýto 14.6.2017
300 m 59.86 Svitavy 16.6.2019
800 m 3:36.2 Chrudim 4.10.2017
60 m překážek 14.9 Chrudim 12.5.2017
60 m překážek 13.2 h Chrudim 8.1.2018
100 m překážek 23.7 Chrudim 16.5.2018
pětiboj 0770 Chrudim 4.10.2017
sedmiboj 1200 Chrudim 16.5.2018
hod diskem 0,75kg 17.10 Pardubice 9.9.2018
hod oštěpem 400g 12.00 Chrudim 24.5.2017
hod oštěpem 500g 16.45 Chrudim 27.6.2018
hod oštěpem 600g 13.36 Chrudim 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 24.26 Chrudim 4.10.2017
vrh koulí 2kg 07.20 Chrudim 25.10.2017
vrh koulí 3kg 05.85 Chrudim 16.5.2018
skok daleký 3.50 Chrudim 16.5.2018
skok vysoký 1.19 Chrudim 10.5.2017
skok vysoký 1.24 h Chrudim 10.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.8 h Chrudim 18.2.2019
150 m 26.99 Litomyšl 26.5.2019
300 m 59.86 Svitavy 16.6.2019
800 m 3:49.6 Chrudim 14.5.2019
60 m překážek 13.5 h Chrudim 18.2.2019
100 m překážek 24.6 Chrudim 14.5.2019
sedmiboj 0807 Chrudim 14.5.2019
hod diskem 0,75kg 16.22 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
hod oštěpem 500g 10.16 Chrudim 14.5.2019
vrh koulí 3kg 05.85 Chrudim 14.5.2019
skok daleký 3.27 Chrudim 17.4.2019
skok vysoký 1.03 Chrudim 14.5.2019
skok vysoký 1.18 h Chrudim 25.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 0,75kg/Žky/F 11 Ústí nad Orlicí 16.22
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B04 7 Ústí nad Orlicí 27.23
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) disk 0,75kg/Žky/F 13 Svitavy 15.54
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B03 6 Svitavy 59.86
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) disk 0,75kg/Žky 14 Litomyšl 12.45
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B07 5 Litomyšl 26.99
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) sedmiboj/Žky 14 Chrudim 0807
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 150 m/Žky 15 Chrudim 27.8
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 800 m/Žky 14 Chrudim 3:49.6
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky 14 Chrudim 24.6
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) oštěp 500g/Žky 13 Chrudim 10.16
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 13 Chrudim 05.85
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) dálka/Žky 15 Chrudim 2.93
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) výška/Žky 15 Chrudim 1.03
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) dálka/Žky 16 Chrudim 3.27
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žky 11 Chrudim 1.18
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žky/B02 4 Chrudim 08.8
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žky/B02 4 Chrudim 13.5
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žky 16= Chrudim 1.15
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) výška/Žky 19= Chrudim 1.12
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žky/B03 4 Chrudim 09.0
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m př./Žky/B03 3 Chrudim 13.9