Karta atleta

Export do excelu
  • Chytilová Alexandra
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Karel Fiedler
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.4 h Chrudim 18.2.2019
60 m 09.1 Chrudim 19.6.2019
150 m 22.3 Chrudim 14.5.2019
300 m 49.83 Chrudim 6.5.2018
800 m 3:02.3 Chrudim 5.5.2016
60 m překážek 12.0 Chrudim 12.5.2017
60 m překážek 10.6 h Chrudim 12.2.2018
100 m překážek 19.6 Chrudim 16.5.2018
pohár rozhlasu 1078 Pardubice - Městský atletický stadion 21.5.2018
středoškolský pohár 0984 Svitavy 24.9.2019
pětiboj 1591 Chrudim 16.6.2017
sedmiboj 2362 Chrudim 14.5.2019
hod diskem 0,75kg 20.45 Chrudim 10.10.2018
hod oštěpem 500g 12.37 Chrudim 14.5.2019
hod oštěpem 600g 13.41 Chrudim 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 23.66 Chrudim 3.5.2017
vrh koulí 2kg 07.17 Chrudim 6.10.2017
vrh koulí 3kg 06.64 Chrudim 14.5.2019
skok daleký 4.63 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
skok daleký 4.26 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok o tyči 1.60 h Chrudim 10.1.2017
skok vysoký 1.48 Pardubice - Městský atletický stadion 21.5.2018
skok vysoký 1.43 h Chrudim 25.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.4 h Chrudim 18.2.2019
60 m 09.1 Chrudim 19.6.2019
150 m 22.3 Chrudim 14.5.2019
300 m 50.56 Svitavy 16.6.2019
800 m 3:15.5 Chrudim 14.5.2019
60 m překážek 10.8 h Chrudim 18.2.2019
100 m překážek 20.6 Chrudim 14.5.2019
pohár rozhlasu 1068 Pardubice 21.5.2019
středoškolský pohár 0984 Svitavy 24.9.2019
sedmiboj 2362 Chrudim 14.5.2019
hod diskem 0,75kg 19.27 Chrudim 19.6.2019
hod oštěpem 500g 12.37 Chrudim 14.5.2019
vrh koulí 3kg 06.64 Chrudim 14.5.2019
skok daleký 4.63 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
skok vysoký 1.48 Pardubice 21.5.2019
skok vysoký 1.43 h Chrudim 25.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) strPohar/Dky 23 Svitavy 0984
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) dálka/Dky 6 Svitavy 4.46
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) výška/Dky 8= Svitavy 1.45
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Svitavy (Horymír Kodeš , Pečínka Miloš, pecinka.milos@seznam.cz) dálka/Dky 8 Litomyšl 4.26
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Svitavy (Horymír Kodeš , Pečínka Miloš, pecinka.milos@seznam.cz) výška/Dky 2= Litomyšl 1.43
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Žky/F 14= Pardubice 1.35
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B03 2 Chrudim 09.1
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) disk 0,75kg/Žky 7 Chrudim 19.27
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky/F 11 Svitavy 4.35
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) výška/Žky/F 6 Svitavy 1.41
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B03 3 Svitavy 50.56
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Ž/F 14 Litomyšl 1.37
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky 6 Svitavy 4.48
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) výška/Žky 5 Svitavy 1.40
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky 9 Litomyšl 4.61
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Žky Litomyšl 1.47
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žky 6 Pardubice 1068
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) dálka/Žky/F 5 Pardubice 4.66
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) výška/Žky/F Pardubice 1.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) výška/Ž 13 Ústí nad Orlicí 1.38
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Ž 14 Ústí nad Orlicí 4.63
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) sedmiboj/Žky 4 Chrudim 2362
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 150 m/Žky Chrudim 22.3
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 800 m/Žky Chrudim 3:15.5
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky 8 Chrudim 20.6
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) oštěp 500g/Žky 12 Chrudim 12.37
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 9 Chrudim 06.64
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) dálka/Žky Chrudim 4.31
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) výška/Žky Chrudim 1.43
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) výška/Žky 5 Chrudim 1.46
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žky 5 Chrudim 4.55
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) poharR/Žky 5 Chrudim 0958
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) dálka/Žky Chrudim 4.40
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) výška/Žky Chrudim 1.44
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žky Chrudim 1.43
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žky/B05 1 Chrudim 07.4
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žky/B03 2 Chrudim 10.8
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žky Chrudim 1.40
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žky/B05 1 Chrudim 07.8
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m př./Žky/B04 1 Chrudim 11.1
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) výška/Žky Chrudim 1.42
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žky/B01 2 Chrudim 07.7
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m př./Žky/B01 2 Chrudim 11.4