Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Bláhová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Meziboří 07.06.2015
60 m 09.72 h Praha-Strahov 06.02.2016
150 m 20.90 Bílina 15.06.2019
200 m 29.36 Ústí nad Labem 24.09.2019
300 m 47.47 Bílina 15.06.2019
600 m 2:02.11 Meziboří 07.06.2015
800 m 2:57.07 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
800 m 2:47.47 Ústí nad Labem 01.05.2019
1500 m 6:18.25 h Praha - Strahov 21.02.2015
1500 m 5:50.12 Bílina 25.05.2017
3000 m 13:20.63 Chomutov 08.09.2019
skok daleký 3.25 Bílina 08.05.2015
vrh koulí 2kg 07.02 Bílina 25.05.2017
hod kriketovým míčkem 19.04 Bílina 08.05.2015
středoškolský pohár 0998 Ústí nad Labem 24.09.2019
čtyřboj 1111 Bílina 08.05.2015
chůze dráha 5000 m 43:26.31 Děčín 29.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 20.90 Bílina 15.06.2019
200 m 29.36 Ústí nad Labem 24.09.2019
300 m 47.47 Bílina 15.06.2019
800 m 2:57.07 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
800 m 2:47.47 Ústí nad Labem 01.05.2019
1500 m 6:09.56 Lovosice 08.05.2019
3000 m 13:20.63 Chomutov 08.09.2019
středoškolský pohár 0998 Ústí nad Labem 24.09.2019
chůze dráha 5000 m 43:26.31 Děčín 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dky 61= Ústí nad Labem 0000
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) chůze dráha 5000 m/Ž/F 4 Děčín 43:26.31
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dky 6 Ústí nad Labem 0998
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 800 m/Dky Ústí nad Labem 2:49.41
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 200 m/Dky/B02 1 Ústí nad Labem 29.36
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 3000 m/Ž/F 7 Chomutov 13:20.63
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Žky/B01 5 Chomutov 48.67
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/Žky/B02 6 Chomutov 22.56
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B02 2 Bílina 47.47
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B03 4 Bílina 20.90
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m/Žky/B02 3 Děčín 47.63
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B04 2 Děčín 21.70
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 1500 m/Ž/F MS Lovosice 6:09.56
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 800 m/Žky/F 7 Ústí nad Labem 2:47.47
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Ž/B02 5 Ústí nad Labem 21.09
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 800 m/Žky 8 Jablonec nad Nisou 2:57.07