Karta atleta

Export do excelu
  • Kubíčková Zuzana
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér Veselá Tereza
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.76 Kolín 08.05.2019
60 m 08.86 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 21.56 Stará Boleslav 05.10.2019
150 m 22.52 h Praha-Strahov 14.01.2018
300 m 45.18 Kolín 08.05.2019
300 m 45.86 h Praha - Strahov 08.12.2018
400 m 63.26 h Praha - Strahov 09.02.2020
600 m 1:52.84 Kolín 01.05.2018
800 m 2:28.75 Čáslav 24.05.2019
800 m 2:27.68 h Praha - Stromovka 21.01.2020
1000 m 3:33.93 Stará Boleslav 22.08.2018
60 m překážek 10.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek 17.12 Stará Boleslav 21.08.2019
200 m překážek 31.57 Kolín 14.06.2019
pohár rozhlasu 1235 Nymburk 15.05.2019
sedmiboj 2718 Stará Boleslav 05.10.2019
hod oštěpem 500g 10.90 Stará Boleslav 05.10.2019
vrh koulí 3kg 05.71 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 3.87 Stará Boleslav 22.08.2018
skok vysoký 1.19 Stará Boleslav 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 63.26 h Praha - Strahov 09.02.2020
800 m 2:27.68 h Praha - Stromovka 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 800 m/Žky/B01 2 Praha - Strahov 2:29.03
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 6 Praha-Stromovka 2:31.15
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B2 7 Praha-Stromovka 10.14
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žky/B02 1 Stará Boleslav 17.20
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žky 9= Stará Boleslav 1.19
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žky 11 Stará Boleslav 05.71
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Stará Boleslav 21.56
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj/Žky 5 Stará Boleslav 2718
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky Stará Boleslav 2:37.27
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 500g/Žky 8 Stará Boleslav 10.90
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky 8 Stará Boleslav 3.78
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Jky/B02 5 Kolín 2:31.89
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Dky Stará Boleslav 2:38.19
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žky Stará Boleslav 32.75
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žky/B01 3 Stará Boleslav 33.07
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Stará Boleslav 21.59
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žky 4 Beroun 2:34.26
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m př./Žky/B02 3 Beroun 32.12
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Stará Boleslav 45.18
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žky Stará Boleslav 17.12
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky Kolín 2:31.05
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/B01 1 Kolín 31.57
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 200 m př./Žky/B01 4 Čáslav 34.09
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 800 m/Žky/F Čáslav 2:28.75
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 400 m/Ž/F Stará Boleslav DNS
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/Ž/F Stará Boleslav DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žky 4 Nymburk 1235
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žky 4 Nymburk 08.78
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 800 m/Žky Nymburk 2:36.76
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B01 5 Kladno 33.18
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B01 7 Kladno 2:34.85
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B03 3 Kolín 17.34
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 6 Kolín 08.76
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B02 3 Kolín 45.18
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žky/B01 3 Vlašim 33.47
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky 4 Vlašim 2:33.54
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 100 m př./Žky Stará Boleslav 17.38
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Žky/B02 1 Stará Boleslav 45.90
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/B01 MS Praha - Strahov 2:33.02
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/Žky/B01 MS Praha - Strahov 2:31.88
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m př./Žky/B02 MS Praha - Strahov 10.44
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žky/B01 5 Praha - Strahov 2:40.14
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m př./Žky/B02 1 Praha - Strahov 10.30