Karta atleta

Export do excelu
  • Nicole Hůlová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.91 h Kladno 11.01.2018
60 m 08.50 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 08.35 Kladno 27.04.2018
100 m 13.39 Vlašim 06.06.2020
150 m 20.56 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 20.79 Kladno 27.04.2018
200 m 27.83 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 27.57 Turnov 22.08.2020
300 m 45.29 h Praha - Strahov 10.02.2018
300 m 45.52 Třebíč 15.09.2018
400 m 63.10 Kladno 13.06.2020
600 m 1:49.27 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 2:35.80 Opava 01.10.2016
800 m 2:40.26 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
50 m překážek (0.76/7.70) 08.9 h Kladno 17.01.2017
50 m překážek (0.76/8.20) 08.00 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.19 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.37 Beroun 30.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.61 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.86 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.71 Pardubice 14.09.2019
200 m překážek (0.76) 31.22 Kladno 12.05.2019
300 m překážek (0.76) 46.64 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.40 Kladno 25.04.2017
skok vysoký 1.45 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 4.78 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.67 Kladno 28.04.2019
trojskok 10.05 h Praha - Strahov 26.01.2020
vrh koulí 3kg 07.33 Nymburk 22.04.2018
hod kriketovým míčkem 41.34 Stará Boleslav 21.06.2017
pohár rozhlasu 1769 Kladno 14.05.2019
pětiboj 2525 Kladno 21.09.2017
čtyřboj 0000 Slaný 19.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.08 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.46 Kladno 12.05.2019
100 m 14.10 Turnov 24.08.2019
150 m 20.70 h Praha - Strahov 13.01.2019
200 m 29.27 Turnov 24.08.2019
800 m 2:40.67 Praha - Eden 05.10.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 08.00 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.61 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.71 Pardubice 14.09.2019
200 m překážek (0.76) 31.22 Kladno 12.05.2019
skok daleký 4.78 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.67 Kladno 28.04.2019
pohár rozhlasu 1769 Kladno 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B2 7 Praha - Eden 2:40.67
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žky Kladno-Sletiště 08:30
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/R3 Kolín DNF
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 6 Pardubice 32.10
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Pardubice 15.71
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Beroun 31.74
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R05 2 Beroun 08.65
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/R01 5 Turnov 14.10
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/Ž 4 Turnov 29.27
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Slaný 31.96
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Slaný 16.12
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV pohár rozhlasu/Žky Kladno 1769
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV skok daleký/Žky Kladno 4.62
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 60 m/Žky/B03 1 Kladno 08.62
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Kladno 31.22
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F 8 Kladno 08.46
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R08 1 Kladno 08.45
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky Kladno 32.47
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 7 Kladno 4.67
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA 5 Kladno 08.75
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R06 1 Kladno 08.71
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žky Kladno 0:12:48
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žky/B1 2 Kladno 07.1
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky Kladno 4.60
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky/F 8 Praha - Strahov 4.78
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Strahov 20.70
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 1 Praha - Strahov 09.61
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žky/B1 1 Kladno 07.08
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Kladno 08.00
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky Kladno 4.70