Karta atleta

Export do excelu
  • Zyklová Monika
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Iva Toušová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Litomyšl 3.8.2019
60 m 08.47 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
100 m 13.35 Litomyšl 3.8.2019
150 m 20.44 Pardubice 16.4.2019
150 m 20.57 h Praha - Stromovka 27.1.2019
200 m 27.63 Litomyšl 3.8.2019
300 m 45.41 Chrudim 5.5.2019
300 m 44.81 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
60 m překážek 10.35 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m překážek 17.43 Chrudim 5.5.2019
200 m překážek 30.41 Svitavy 1.6.2019
400 m překážek 69.03 Litomyšl 8.6.2019
sprintérský trojboj 2118 Litomyšl 3.8.2019
čtyřboj 1151 Pardubice 11.10.2018
hod diskem 0,75kg 26.10 Svitavy 1.6.2019
hod kriketovým míčkem 28.53 Pardubice 11.10.2018
skok daleký 4.27 Pardubice 9.9.2018
skok daleký 4.62 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.38 Chrudim 6.5.2018
skok vysoký 1.35 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 Litomyšl 3.8.2019
60 m 08.47 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
100 m 13.35 Litomyšl 3.8.2019
150 m 20.44 Pardubice 16.4.2019
150 m 20.57 h Praha - Stromovka 27.1.2019
200 m 27.63 Litomyšl 3.8.2019
300 m 45.41 Chrudim 5.5.2019
300 m 44.81 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
60 m překážek 10.35 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m překážek 17.43 Chrudim 5.5.2019
200 m překážek 30.41 Svitavy 1.6.2019
400 m překážek 69.03 Litomyšl 8.6.2019
sprintérský trojboj 2118 Litomyšl 3.8.2019
hod diskem 0,75kg 26.10 Svitavy 1.6.2019
skok daleký 4.27 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
skok daleký 4.62 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/R3 4 Kolín 30.60
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žky/F 13 Ústí nad Orlicí 4.27
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m př./Žky/B01 2 Ústí nad Orlicí 32.26
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m př./Ž/B01 1 Čáslav 69.08
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 11 Litomyšl 2118
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B03 2 Litomyšl 08.33
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B03 1 Litomyšl 13.35
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B03 2 Litomyšl 27.63
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/Dky/F Týniště nad Orlicí 13.42
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) dálka/Dky Týniště nad Orlicí 4.67
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) disk 0,75kg/Žky/F Svitavy DNS
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky/F Svitavy 4.94
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B04 4 Svitavy 58.57
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m př./Ž/B01 2 Litomyšl 69.03
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) disk 0,75kg/Žky 4 Svitavy 26.10
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 200 m př./Žky/B01 2 Svitavy 30.41
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) disk 0,75kg/Žky 4 Chrudim 25.42
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky/B02 2 Chrudim 17.43
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žky/B02 1 Chrudim 45.41
16.04.2019 Oddílové závody žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky Pardubice 20.44
16.04.2019 Oddílové závody žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Pardubice 08.69
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/B01 4 Jablonec nad Nisou 08.47
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Jablonec nad Nisou 44.81
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žky 6 Praha - Stromovka 4.62
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Stromovka 20.57
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žky/B01 5 Praha - Stromovka 10.35
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) dálka/Ž 13 Pardubice 4.39
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) 60 m př./Žky Pardubice 10.5
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 10.79
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 10 Jablonec nad Nisou 4.56
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B02 4 Jablonec nad Nisou 48.19