Karta atleta

Export do excelu
  • Simona Kršíková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 11.52 České Budějovice 25.09.2014
50 m 09.29 h České Budějovice 08.12.2018
60 m 10.79 h České Budějovice 08.12.2018
100 m 18.0 České Budějovice 02.06.2021
600 m 3:38.02 České Budějovice 25.09.2014
skok daleký 2.05 h Nová Včelnice 21.02.2015
skok daleký 2.18 České Budějovice 31.05.2015
vrh koulí 2kg 08.56 h Praha - Strahov 28.01.2017
vrh koulí 2kg 09.26 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
vrh koulí 3kg 09.74 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 3kg 09.72 České Budějovice 02.06.2021
vrh koulí 4kg 08.18 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.06.2021
hod diskem 0,75kg 30.70 Stará Boleslav 28.08.2019
hod diskem 1kg 26.96 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.06.2021
hod kladivem 3kg 33.93 Tábor 11.05.2019
hod kladivem 4kg 26.27 Nová Včelnice 19.09.2021
hod oštěpem 400g 12.27 Písek 04.06.2017
hod oštěpem 500g 14.16 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
hod oštěpem 600g 12.84 Nová Včelnice 14.06.2020
hod kriketovým míčkem 29.75 Jindřichův Hradec 14.05.2017
hod plným míčem 1kg 7.40 Tábor 08.06.2014
hod plným míčem 1kg 08.48 h Nová Včelnice 21.02.2015
pětiboj 0324 České Budějovice 25.09.2014
čtyřboj 0057 České Budějovice 12.06.2014
vrhačský trojboj 0840 Sušice 29.04.2018
vrhačský čtyřboj 1075 Sušice 29.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.03 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 3kg 09.12 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 3kg 09.29 Tábor 01.05.2019
hod diskem 0,75kg 30.70 Stará Boleslav 28.08.2019
hod diskem 1kg 26.35 Nová Včelnice 15.09.2019
hod kladivem 3kg 33.93 Tábor 11.05.2019
hod kladivem 4kg 23.69 Písek 08.06.2019
hod oštěpem 500g 14.16 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
hod oštěpem 600g 12.68 Písek 08.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky 16 Praha - Strahov 08.87
12.10.2019 Rozloučení se sezonou (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žky/F Pacov 08.71
12.10.2019 Rozloučení se sezonou (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 3kg/Žky/F Pacov 24.59
12.10.2019 Rozloučení se sezonou (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 0,75kg/Žky/F Pacov 30.49
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod kladivem 4kg/Ž/F MS Děčín 22.16
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Ž/F 14 Děčín 24.09
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky/KB 11 Kolín 24.91
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Žky 17 Kolín 29.75
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž Nová Včelnice 26.35
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FA 13 Brno 08.98
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 7 České Budějovice 09.10
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 0,75kg/Žky/F České Budějovice 30.68
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) hod kladivem 3kg/Žky/F České Budějovice 28.38
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 3kg/Žky Pacov 29.58
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Pacov 27.83
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 4 Pacov 08.72
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky Stará Boleslav 29.33
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Stará Boleslav 30.70
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.11
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod diskem 0,75kg/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 27.17
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky/F 13 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.16
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 Písek 12.68
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F MS Písek 23.69
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F Písek 23.63
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 3kg/Žky MS Třebíč 27.90
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 0,75kg/Žky MS Třebíč 22.06
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Žky MS Třebíč 08.72
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky/F Písek 25.04
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky/F 4 Písek 31.43
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) hod oštěpem 600g/Ž/F Nová Včelnice DNS
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Tábor 09.10
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) hod kladivem 3kg/Žky/F Tábor 33.93
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) hod diskem 0,75kg/Žky/F Tábor 25.05
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky 4 Tábor 09.29
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) hod kladivem 3kg/Žky Tábor 30.68
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Praha - Strahov 09.12
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R10 3 Praha - Strahov 11.54
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Dky/R03 4 Praha - Strahov 11.14
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Dky/F 12 Praha - Strahov 08.46
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Praha - Strahov 08.47
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R01 MS Praha - Strahov 11.03