Karta atleta

Export do excelu
  • Nikol Balcarová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Prášil Ladislav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 Praha - Děkanka 20.06.2017
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 22.59 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 22.42 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m 49.02 h Praha - Strahov 20.01.2018
600 m 1:58.69 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 2:39.77 Praha - Juliska 05.06.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.94 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 11.45 h Praha-Juliska 18.01.2018
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.19 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.29 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 3.58 h Praha-Juliska 18.01.2018
skok daleký 4.23 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 2kg 07.93 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 2kg 08.30 Praha - Kotlářka 07.06.2017
vrh koulí 3kg 11.86 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 3kg 13.27 Jablonec nad Nisou 02.06.2021
vrh koulí 4kg 11.03 h Ostrava 20.02.2022
vrh koulí 4kg 12.01 Třebíč 14.05.2022
hod diskem 0,75kg 27.74 Praha - Přátelství 19.06.2019
hod diskem 1kg 33.16 Praha - Juliska 21.05.2022
hod kladivem 3kg 40.80 Praha - Děkanka 02.09.2021
hod kladivem 4kg 33.61 Mladá Boleslav 24.09.2022
hod oštěpem 500g 30.23 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 47.94 Praha - Eden 21.09.2017
pětiboj 2007 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
sedmiboj [Zky] 3245 Praha - Juliska 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 23.17 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 22.42 Praha - Juliska 12.10.2019
800 m 2:52.41 Praha - Juliska 13.10.2019
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.19 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.29 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.23 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 3kg 11.53 h Praha - Strahov 17.02.2019
vrh koulí 3kg 10.76 Praha - Přátelství 19.06.2019
hod diskem 0,75kg 27.74 Praha - Přátelství 19.06.2019
hod kladivem 3kg 23.67 Stará Boleslav 28.08.2019
hod oštěpem 500g 30.23 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Zky] 3245 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Stromovka 10.64
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj [Zky]/Žky 12 Praha - Juliska 3245
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 7 Praha - Juliska 18.19
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Žky 4 Praha - Juliska 30.23
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žky/SA 3 Praha - Juliska 10.75
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žky 23 Praha - Juliska 4.23
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žky 24 Praha - Juliska 1.29
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B04 4 Praha - Juliska 22.42
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/B02 5 Praha - Juliska 2:52.41
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/KB 9 Kolín 10.66
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 8 Praha - Eden 25.68
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 4 Praha - Eden 09.99
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 5 Praha - Eden 25.42
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Jeseniova 09.76
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky 6 Stará Boleslav 23.67
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Stará Boleslav 24.24
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Přátelství 10.76
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F Praha - Přátelství 27.74
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F 6 Praha - Děkanka 29.05
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F 10 Praha - Děkanka 09.17
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 0,75kg/Žky/F Praha - Děkanka 27.69
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Juliska 10.10
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Juliska 24.90
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 10.66
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha - Děkanka 28.20
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F 7 Praha - Děkanka 26.47
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 10.02
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 9 Ostrava 10.34
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Strahov 11.53
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Stromovka 11.39
07.02.2019 Veřejné závody USK Praha (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Strahov 10.45
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Žky/B5 2 Praha-Strahov 23.17
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 4 Praha - Stromovka 09.47
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 5 Praha - Stromovka 09.39