Karta atleta

Export do excelu
  • Belková Viktorie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Vlasta Šlezová
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Kolín 12.06.2019
60 m 09.41 h Veletov 26.11.2017
100 m 14.89 Kolín 12.06.2019
150 m 23.12 Čáslav 24.05.2019
800 m 3:43.63 Kolín 06.09.2019
60 m překážek 13.15 Čáslav 06.09.2017
60 m překážek 13.60 h Veletov 26.11.2017
pohár rozhlasu 0541 Kolín 21.05.2019
čtyřboj 0933 Kolín 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 26.20 Kolín 12.10.2017
vrh koulí 3kg 05.41 Kolín 18.09.2018
skok daleký 4.18 Vlašim 26.04.2019
skok daleký 3.78 h Veletov 26.11.2017
skok vysoký 1.22 Kolín 16.05.2018
skok vysoký 1.35 h Kolín 07.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2019 Vánoční laťka 7.ZŠ Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 12= Kolín 1.25
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) dálka/Žky 17 Vlašim 4.01
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 150 m/Žky/B01 4 Vlašim 23.81
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 60 m/Žky/R02 6 Vlašim 09.50
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky 5 Kolín 09.39
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky 8 Kolín 3:43.63
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žky 11 Kolín 25.71
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.13
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žky 7 Kolín 1062
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R03 7 Kolín 09.28
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 20 Kolín 3.61
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B02 4 Kolín 14.89
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 4 Kolín 08.98
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žky 12 Čáslav 4.06
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R04 6 Čáslav 09.19
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žky/B05 4 Čáslav 23.12
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žky/B01 4 Kolín 09.10
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky 25= Kolín 0541
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky 36 Kolín 0521
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žky/B01 4 Kolín 09.18
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žky 8 Kolín 4.30
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/SB Kladno DNS
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 19 Kolín 4.03
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R04 2 Kolín 09.06
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R01 7 Vlašim 09.41
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky 16 Vlašim 4.18