Karta atleta

Export do excelu
  • Bártová Daniela
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Vladimír Lindovský
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 Brno 26.6.2017
60 m 08.22 h Ostrava 21.1.2018
150 m 20.28 Opava 11.5.2017
150 m 19.84 h Ostrava 21.1.2018
800 m 3:27.08 Ostrava - Poruba 23.4.2016
60 m překážek 13.39 Ostrava - Poruba 23.4.2016
pohár rozhlasu 2216 Opava 29.5.2018
pětiboj 1278 Ostrava - Poruba 23.4.2016
hod diskem 0,75kg 30.54 Frýdek-Místek 25.9.2019
hod kladivem 3kg 46.56 Kolín 20.9.2019
hod kriketovým míčkem 23.26 Frýdek-Místek 1.10.2015
vrh koulí 2kg 12.87 Frýdek-Místek 13.6.2017
vrh koulí 2kg 12.22 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 11.20 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 3kg 11.32 h Ostrava 2.3.2019
skok daleký 3.93 Bielsko - Biala 18.6.2016
skok daleký 3.50 h Ostrava 17.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0572 Plzeň 11.6.2019
hod diskem 0,75kg 30.54 Frýdek-Místek 25.9.2019
hod kladivem 3kg 46.56 Kolín 20.9.2019
vrh koulí 3kg 11.20 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 3kg 11.32 h Ostrava 2.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 13 Praha - Eden 09.30
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky 14 Praha - Eden 23.16
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Žky Praha - Eden 43.56
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 0,75kg/Žky Frýdek-Místek 30.54
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žky Frýdek-Místek 10.48
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kladivo 3kg/Žky Frýdek-Místek 43.03
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky/KA 10 Kolín 10.32
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Žky Kolín 46.56
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) kladivo 3kg/Žky/F Uherské Hradiště 44.65
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 0,75kg/Žky/F Uherské Hradiště NM
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 3kg/Žky/F Uherské Hradiště 10.12
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) koule 3kg/Žky/FA Brno 10.48
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kladivo 3kg/Žky/F Frýdek-Místek 40.49
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žky/F Frýdek-Místek 10.41
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 0,75kg/Žky/F Frýdek-Místek 27.70
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) kladivo 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 43.70
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) disk 0,75kg/Žky Ostrava - Vítkovice 26.64
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 10.19
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) disk 0,75kg/Žky Ostrava 26.67
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava 10.10
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) kladivo 3kg/Žky Ostrava 43.40
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže koule 3kg/Žky/F 8 Jablonec nad Nisou 10.62
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky/F Třinec 28.17
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F Třinec 43.31
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F Třinec 10.45
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 41 Plzeň 0572
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou koule 3kg/Žky 4 Plzeň 10.65
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F Třinec 40.67
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky/F Třinec 24.71
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F Třinec 10.79
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky Třinec 41.98
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky Třinec 26.45
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky Třinec 09.93
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žky 34 Tyršův stadión, Opava 0526
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) koule 3kg/Žky 4 Tyršův stadión, Opava 09.95
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) kladivo 3kg/Žky Znojmo 41.30
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Znojmo 10.58
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) disk 0,75kg/Žky 9 Znojmo 22.32
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky Opava 10.69
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) disk 0,75kg/Žky Opava 23.42
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) kladivo 3kg/Žky Opava 39.80
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žky 18 Ostrava - Porubská 0502
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) koule 3kg/Žky Ostrava - Porubská 09.58
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 10.76
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) kladivo 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 39.99
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) disk 0,75kg/Žky Ostrava - Vítkovice 27.46
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žky Frýdek-Místek 11.20
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky Ostrava-Martinov 09.92
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) kladivo 3kg/Žky Ostrava-Martinov 36.90
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) disk 0,75kg/Žky Ostrava-Martinov 27.48
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) kladivo 3kg/Žky Ostrava-Martinov 32.89
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Ostrava 11.32
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 10.23
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky/F Ostrava 11.02
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Ž Ostrava - Vítkovice DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 10.81
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky/F Ostrava - Vítkovice 10.03
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 11.15