Karta atleta

Export do excelu
  • Kaňáková Kateřina
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Jan Ruda
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.27 Opava 10.10.2018
60 m 08.24 h Praha - Strahov 17.02.2019
150 m 20.27 Praha - Přátelství 19.06.2019
150 m 20.27 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 44.95 Praha - Juliska 28.05.2019
300 m 45.67 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 1:59.38 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 2:46.11 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 11.21 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 10.53 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m překážek 17.10 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 32.38 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
pohár rozhlasu 0850 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 2271 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
sedmiboj 3547 Praha - Juliska 12.10.2019
čtyřboj 2165 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 500g 20.53 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 42.81 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 2kg 07.42 Praha - Kotlářka 18.05.2017
vrh koulí 2kg 06.33 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 3kg 09.03 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 4.62 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.20 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok vysoký 1.50 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Praha - Děkanka 13.06.2019
60 m 08.24 h Praha - Strahov 17.02.2019
150 m 20.27 Praha - Přátelství 19.06.2019
150 m 20.27 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 44.95 Praha - Juliska 28.05.2019
300 m 45.67 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:48.28 Nymburk 29.09.2019
100 m překážek 17.10 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 32.92 Praha - Přátelství 19.06.2019
pohár rozhlasu 0850 Praha - Kotlářka 23.05.2019
sedmiboj 3547 Praha - Juliska 12.10.2019
čtyřboj 2165 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 500g 20.53 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 09.03 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 4.62 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.20 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok vysoký 1.50 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj/Žky 7 Praha - Juliska 3547
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Juliska 20.57
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/B01 8 Praha - Juliska 2:55.50
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky 17 Praha - Juliska 20.53
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žky/SA 7 Praha - Juliska 08.99
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žky 11 Praha - Juliska 4.62
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žky Praha - Juliska 1.50
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žky/B03 1 Praha - Juliska 17.10
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Nymburk 19.95
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žky Nymburk 2:48.28
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žky Nymburk 4.53
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Nymburk 09.03
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žky Nymburk 2165
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B03 1 Praha - Eden 33.03
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B02 2 Praha - Jeseniova 08.47
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žky/B02 5 Stará Boleslav 20.65
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žky/B04 1 Stará Boleslav 33.88
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B02 Stará Boleslav DNS
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m př./Žky/B02 1 Praha - Přátelství 32.92
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B04 1 Praha - Přátelství 20.27
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R04 2 Praha - Děkanka 08.38
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FB Praha - Děkanka 08.35
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Praha - Juliska 44.95
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Praha - Juliska 08.40
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žky 14 Praha - Kotlářka 0850
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 800 m/Žky/B 7 Praha - Kotlářka 2:55.23
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) výška/Žky 7= Praha - Kotlářka 1.33
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B01 3 Praha - Děkanka 45.47
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B02 4 Praha - Děkanka 18.77
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B06 2 Praha - Děkanka 46.05
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B09 1 Praha - Děkanka 08.40
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žky 29= Praha - Stadion mládeže 0449
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 800 m/Žky/F 9 Praha - Stadion mládeže 3:00.07
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) výška/Žky 2= Praha - Stadion mládeže 1.34
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Strahov 08.24
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R04 1 Praha - Strahov 08.28
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/B02 2 Praha - Strahov 20.32
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 08.25
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B13 1 Praha - Stromovka 20.27
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R9 1 Praha-Juliska 08.47
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/FB Praha-Juliska 08.40
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 13 Praha-Juliska 4.20
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Žky/B10 2 Praha-Strahov 20.93
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B7 1 Praha - Stromovka 45.67