Karta atleta

Export do excelu
  • Ilona Křupková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Benešov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 09.40 Kolín 08.05.2019
100 m 14.72 Kladno 13.06.2020
150 m 23.72 h Praha - Strahov 13.01.2019
200 m 31.76 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 48.95 h Praha - Strahov 07.12.2019
600 m 2:01.92 Vlašim 09.05.2018
800 m 3:09.54 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek 13.65 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.52 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 11.57 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.03 Čáslav 24.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 18.34 Kladno 13.06.2020
100 m překážek (0.84) 19.02 Kladno 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 36.63 Kladno 12.05.2019
skok daleký 4.06 Vlašim 14.05.2019
vrh koulí 3kg 05.61 Vlašim 01.09.2018
pohár rozhlasu 1278 Vlašim 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.50 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 09.40 Kolín 08.05.2019
150 m 23.72 h Praha - Strahov 13.01.2019
300 m 48.95 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.52 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.03 Čáslav 24.05.2019
200 m překážek (0.76) 36.63 Kladno 12.05.2019
skok daleký 4.06 Vlašim 14.05.2019
pohár rozhlasu 1278 Vlašim 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 3 Praha - Strahov 11.52
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B06 2 Praha - Strahov 48.95
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 5 Beroun 19.66
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B05 2 Beroun 37.93
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 2 Čáslav 19.03
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 Čáslav DNS
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) pohár rozhlasu/Žky 6 Vlašim 1278
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok daleký/Žky 7= Vlašim 4.06
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 60 m/Žky Vlašim 09.06
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Kladno 19.44
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 5 Kladno 36.63
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 5 Kolín 19.48
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R05 4 Kolín 09.40
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 5 Vlašim 19.63
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 2 Vlašim 37.73
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B04 MS Praha - Stromovka 50.37
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R15 3 Praha - Strahov 09.50
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B16 2 Praha - Strahov 23.72