Karta atleta

Export do excelu
  • Šlégrová Sára
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Vlasta Šlezová
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.06 h Kolín 15.12.2015
50 m 08.53 Kolín 22.09.2015
60 m 09.33 Kolín 31.08.2018
60 m 09.60 h Praha-Strahov 20.02.2016
150 m 24.23 h Praha-Strahov 20.02.2016
600 m 2:25.43 Kolín 06.06.2016
800 m 3:26.25 Kolín 20.09.2018
60 m překážek 15.11 Kolín 30.04.2016
pohár rozhlasu 0294 Kolín 03.05.2017
pětiboj 1076 Kolín 30.04.2016
čtyřboj 1261 Kolín 20.09.2018
hod diskem 0,75kg 24.29 Praha - Eden 05.10.2019
hod kladivem 3kg 40.07 Beroun 01.09.2019
hod oštěpem 500g 18.52 Kolín 31.08.2018
hod kriketovým míčkem 39.40 Kolín 20.09.2018
vrh koulí 2kg 08.97 Čáslav 06.09.2017
vrh koulí 2kg 07.21 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 3kg 08.74 Kolín 14.06.2019
skok daleký 3.38 Kladno 27.04.2018
skok vysoký 1.25 Kolín 02.06.2017
skok vysoký 1.05 h Velký Osek 23.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky 10 Praha - Eden 24.29
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Žky Praha - Eden NM
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Žky 9 Kolín 38.35
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 3kg/Žky/F 4 Pardubice 34.02
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) disk 0,75kg/Žky/F 17 Pardubice 21.63
05.09.2019 4.Vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Žky Kolín 34.50
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Žky 14 Beroun 08.23
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kladivo 3kg/Žky Beroun 40.07
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) disk 0,75kg/Žky 11 Beroun 18.28
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Žky Kolín NM
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 8 Kolín 08.74
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) kladivo 3kg/Žky Pardubice 34.29
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) kladivo 3kg/Žky Čáslav 31.22
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) disk 0,75kg/Žky 12 Čáslav 14.98
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) koule 3kg/Žky 11 Čáslav 08.28
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) disk 0,75kg/Žky 8 Kladno 20.34
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žky 10 Kladno 08.71
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Žky Kladno 30.33
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 8 Kolín 08.52
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) oštěp 500g/Žky 17 Vlašim 17.21
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) kladivo 3kg/Žky Vlašim 27.49
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) koule 3kg/Žky 9 Vlašim 08.62