Karta atleta

Export do excelu
  • Malinová Lada
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.43 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 23.23 Bílina 15.06.2019
300 m 54.26 Bílina 27.04.2019
80 m překážek 20.30 Zittau 31.08.2019
pohár rozhlasu 0308 Most - Velebudice 13.05.2019
hod diskem 0,75kg 21.75 Bílina 15.06.2019
hod diskem 1kg 21.33 Bílina 27.04.2019
hod kladivem 3kg 20.66 Děčín 05.06.2018
hod oštěpem 500g 14.53 Ústí nad Labem 14.05.2019
hod oštěpem 600g 15.23 Děčín 26.05.2019
vrh koulí 3kg 06.59 Děčín 05.06.2018
vrh koulí 3kg 07.92 h Praha - Strahov 09.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 07.92 h Praha - Strahov 09.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Vrhačský pohár mládeže 4. kolo (AK Most) kladivo 3kg/Žky 6 Most 17.09
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) disk 0,75kg/Žky 14 Karlovy Vary 21.51
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) kladivo 3kg/Žky 16 Karlovy Vary 17.63
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) disk 0,75kg/Žky 7 Chomutov 20.95
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) koule 3kg/Žky 14 Chomutov 06.35
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 80 m př./Žky 8 Zittau 20.30
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) disk 1kg/Žky 8 Zittau 19.35
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) kladivo 3kg/Žky/F Bílina DNS
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) disk 0,75kg/Žky/F 5 Bílina 21.75
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B06 5 Bílina 23.23
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) oštěp 600g/Ž/F 10 Děčín 15.23
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) disk 1kg/Ž/F 12 Děčín 20.00
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) poharR/Žky 53 Ústí nad Labem 0272
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) koule 3kg/Žky 19 Ústí nad Labem 06.01
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Žky/F 15 Ústí nad Labem 14.53
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) koule 3kg/Žky/F 14 Ústí nad Labem 05.98
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) poharR/Žky 42 Most - Velebudice 0308
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) koule 3kg/Žky 13 Most - Velebudice 06.57
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) 60 m/Žky/B02 6 Most - Velebudice 11.21
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) disk 1kg/Ž 7 Bílina 21.33
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B06 5 Bílina 54.26
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) koule 3kg/Žky 14 Jablonec nad Nisou 07.06
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R03 7 Jablonec nad Nisou 09.43