Karta atleta

Export do excelu
  • Nedomová Lucie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.13 Kladno 12.05.2019
60 m 08.24 h Praha - Strahov 08.12.2018
150 m 22.55 Kladno 28.04.2019
150 m 22.53 h Praha - Strahov 13.01.2019
300 m 45.82 h Praha - Strahov 07.12.2019
pohár rozhlasu 1189 Neratovice 16.05.2019
skok daleký 4.50 Stará Boleslav 02.06.2019
skok daleký 4.51 h Praha - Strahov 13.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.13 Kladno 12.05.2019
60 m 08.74 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 22.55 Kladno 28.04.2019
150 m 22.53 h Praha - Strahov 13.01.2019
300 m 45.82 h Praha - Strahov 07.12.2019
pohár rozhlasu 1189 Neratovice 16.05.2019
skok daleký 4.50 Stará Boleslav 02.06.2019
skok daleký 4.51 h Praha - Strahov 13.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) dálka/Jky/S02 17 Praha - Strahov 4.29
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R08 3 Praha - Strahov 08.74
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B09 2 Praha - Strahov 45.82
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) dálka/Žky MS Vlašim 4.12
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 60 m/Žky/R03 MS Vlašim 09.45
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/B04 Stará Boleslav DNS
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky 10 Stará Boleslav 4.38
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/Ž/F 7 Stará Boleslav 4.50
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž/F 18= Stará Boleslav 09.21
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 150 m/Žky/F 11= Stará Boleslav 22.44
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) poharR/Žky 25 Slaný 0584
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 60 m/Žky/B02 5 Slaný 09.30
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) dálka/Žky 8 Slaný 4.29
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie IV (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) dálka/Žky 7 Neratovice 4.32
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie IV (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) poharR/Žky Neratovice 1189
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie IV (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) 60 m/Žky/B05 2 Neratovice 08.7
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/SA 21 Kladno 4.15
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R02 7 Kladno 09.13
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R01 7 Kladno 09.64
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 20 Kladno 4.19
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B07 1 Kladno 22.55
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žky/F 15 Praha - Strahov 4.51
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R03 4 Praha - Strahov 09.15
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B11 2 Praha - Strahov 22.53