Karta atleta

Export do excelu
  • Vítková Štěpánka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Litvínov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 Kadaň 18.6.2019
60 m 08.51 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
100 m 13.73 Praha - Eden 10.6.2018
150 m 20.53 Děčín 5.6.2019
150 m 21.76 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
300 m 49.08 Bílina 17.6.2017
300 m 48.96 h Praha - Strahov 26.1.2019
600 m 2:19.53 Meziboří 12.6.2014
800 m 3:15.79 Bílina 4.5.2019
100 m překážek 19.18 Bílina 4.5.2019
200 m překážek 34.77 Děčín 5.6.2019
sedmiboj 2642 Bílina 4.5.2019
čtyřboj 0548 Bílina 26.4.2014
hod oštěpem 500g 27.24 Ústí nad Labem 14.5.2019
hod oštěpem 600g 23.19 Kladno 8.6.2019
hod kriketovým míčkem 17.75 Meziboří 14.6.2013
vrh koulí 3kg 07.07 Bílina 4.5.2019
vrh koulí 3kg 06.32 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok daleký 4.26 Bílina 4.5.2019
skok vysoký 1.33 Bílina 4.5.2019
Přespolní běh 0:01:03 Meziboří 12.4.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 Kadaň 18.6.2019
60 m 08.51 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
100 m 13.92 Děčín 29.9.2019
150 m 20.53 Děčín 5.6.2019
150 m 21.76 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
300 m 48.96 h Praha - Strahov 26.1.2019
800 m 3:15.79 Bílina 4.5.2019
100 m překážek 19.18 Bílina 4.5.2019
200 m překážek 34.77 Děčín 5.6.2019
sedmiboj 2642 Bílina 4.5.2019
hod oštěpem 500g 27.24 Ústí nad Labem 14.5.2019
hod oštěpem 600g 23.19 Kladno 8.6.2019
vrh koulí 3kg 07.07 Bílina 4.5.2019
vrh koulí 3kg 06.32 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok daleký 4.26 Bílina 4.5.2019
skok vysoký 1.33 Bílina 4.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/Ž/R03 5 Děčín 13.92
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m př./Žky/B04 2 Karlovy Vary 36.37
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 60 m/Žky/B01 7 Chomutov 08.74
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) výška/Žky 9 Chomutov 1.30
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/Žky/B02 3 Chomutov 21.69
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 150 m/Žky/B01 6 Kadaň 20.63
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 60 m/Žky/B01 6 Kadaň 08.45
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) oštěp 500g/Žky/F 7 Bílina 25.65
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B01 6 Bílina 20.77
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m př./Žky/B01 4 Bílina 35.06
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž/F 15 Kladno 23.19
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) oštěp 500g/Žky/F 6 Děčín 27.11
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B01 6 Děčín 20.53
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m př./Žky/B03 1 Děčín 34.77
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R02 4 Bílina 14.00
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Žky/F 5 Ústí nad Labem 27.24
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/B03 2 Ústí nad Labem 08.71
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 150 m/Žky/B02 1 Ústí nad Labem 21.16
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) sedmiboj/Žky 7 Bílina 2642
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B01 2 Bílina 21.62
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Žky 9 Bílina 3:15.79
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) oštěp 500g/Žky 4 Bílina 20.09
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) koule 3kg/Žky 10 Bílina 07.07
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Žky 7 Bílina 4.26
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) výška/Žky 7 Bílina 1.33
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m př./Žky/B02 3 Bílina 19.18
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 500g/Žky 10 Ústí nad Labem 23.43
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/R2 3 Ústí nad Labem 08.50
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 08.51
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R03 2 Jablonec nad Nisou 08.58
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žky/B08 1 Jablonec nad Nisou 21.76
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 3kg/Žky/F MS Praha - Strahov 06.32
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R03 MS Praha - Strahov 08.70
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 300 m/Žky/B04 MS Praha - Strahov 48.96