Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Sekaninová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Světlíková Darina
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 h Olomouc 18.01.2019
60 m 09.05 Prostějov 23.04.2019
150 m 23.14 Prostějov 01.06.2020
300 m 51.67 Prostějov 24.04.2018
600 m 2:22.57 Prostějov 21.09.2016
800 m 3:08.61 Šumperk 29.09.2016
1000 m 4:21.6 h Prostějov 06.12.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 16.36 Šumperk 29.09.2016
skok daleký 3.80 h Olomouc 16.02.2018
skok daleký 3.96 Olomouc 29.05.2019
vrh koulí 2kg 07.22 Prostějov 02.05.2017
vrh koulí 3kg 07.41 Olomouc 29.05.2019
vrh koulí 3kg 07.40 h Olomouc 18.01.2020
hod diskem 0,75kg 15.23 Olomouc 04.09.2019
hod kriketovým míčkem 25.87 Šumperk 29.09.2016
pětiboj 1104 Šumperk 29.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 h Olomouc 18.01.2019
60 m 09.05 Prostějov 23.04.2019
150 m 23.17 Prostějov 23.04.2019
300 m 54.32 Prostějov 23.04.2019
skok daleký 3.96 Olomouc 29.05.2019
vrh koulí 3kg 06.86 h Olomouc 25.01.2019
vrh koulí 3kg 07.41 Olomouc 29.05.2019
hod diskem 0,75kg 15.23 Olomouc 04.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášský běh žactva a přípravek (Atletický klub Prostějov, z. s.) Přespolní běh/Žky 7 Prostějov 0:08:05
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 4 Olomouc 07.40
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Olomouc 15.23
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/B02 5 Olomouc 09.46
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 8 Přerov 07.26
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žky 15 Přerov 3.90
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B02 6 Přerov 09.20
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/B02 3 Olomouc 09.12
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky 12 Olomouc 3.96
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 8 Olomouc 07.41
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Šumperk 06.83
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žky/F 25 Šumperk 3.72
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B04 2 Šumperk 09.24
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žky Prostějov 4.22
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky 7 Prostějov 06.90
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žky/B03 1 Prostějov 09.05
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žky/B03 1 Prostějov 23.17
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žky/B03 1 Prostějov 54.32
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 17 Olomouc 06.86
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky Olomouc DNS
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 11 Olomouc 06.61
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R09 1 Olomouc 09.25